• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Planowanie tras dla kierowców firmy kurierskiej

Object Storage Arubacloud
+1 głos
213 wizyt
pytanie zadane 6 stycznia 2023 w Ogłoszenia, zlecenia przez sebix2345 Nowicjusz (130 p.)
otagowane ponownie 7 stycznia 2023 przez Arkadiusz Waluk
Dzień dobry potrębuje Pomocy !! na studia referat pod tytułem Planowanie tras dla kierowców firmy kurierskiej,

Praca od 8 do 13 stron praca musi być w Microsoft Word w formie pisemnej.

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 6 stycznia 2023 przez Michał Kazula Pasjonat (19,540 p.)

Od czego zacząć pisanie referatu pod tytułem "Planowanie tras dla kierowców firmy kurierskiej"

https://chat.openai.com/chat pisze:
 

Aby rozpocząć pisanie referatu na temat planowania tras dla kierowców firmy kurierskiej, należy przede wszystkim zdefiniować cel referatu i docelową grupę odbiorców. Następnie warto przeanalizować dostępne źródła informacji na temat planowania tras, takie jak artykuły naukowe, raporty branżowe, czy też strony internetowe specjalistycznych firm zajmujących się planowaniem tras dla przedsiębiorstw.

Kolejnym krokiem będzie wybranie odpowiedniej metodologii badawczej, która pozwoli na zebranie i przeanalizowanie potrzebnych danych. W dalszej kolejności należy przygotować plan referatu, a następnie przystąpić do jego pisania. Warto pamiętać, że referat powinien zawierać wstęp, w którym zostanie przedstawiony ogólny zarys tematu oraz cel referatu, rozwinięcie, w którym zostaną szczegółowo omówione poszczególne zagadnienia związane z planowaniem tras dla kierowców firmy kurierskiej, oraz zakończenie, w którym zostaną podsumowane najważniejsze wnioski z referatu.

2
komentarz 6 stycznia 2023 przez Wiciorny Ekspert (270,170 p.)
Jak mi przykro, że nie miałem tego w trakcie liceum :)
komentarz 6 stycznia 2023 przez sebix2345 Nowicjusz (130 p.)

@Michał Kazula, pomożesz mi to zrobić??

 

1
komentarz 6 stycznia 2023 przez Wiciorny Ekspert (270,170 p.)
sebix ale to powinieneś jak prawilniak się uczyć i robić swoje zadania samodzielnie, a nie :wyręczać się kimś.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 122 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 98 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 120 wizyt
pytanie zadane 5 listopada 2020 w SQL, bazy danych przez Kris95 Nowicjusz (120 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...