• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kurs na Unity Developer , co o tym myślicie ?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
410 wizyt
pytanie zadane 26 maja 2022 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Dawid426 Nowicjusz (120 p.)
edycja 26 maja 2022 przez Dawid426
Cześć,

 

Chciałbym nauczyć się programowania i potem zająć się tym komercyjnie , czyli w przyszłości znaleźc prace w IT.

 

Znalazłem taki kurs odnośnie pisania gier  Unity developer trwający 4 miesiące , oczywiście po kursie będe potem sam we łasnym zakresie się dalej  edukował , bo myślę , że w tak krotkim czasie , jeszcze wszystkiego się nie nauczę. Poza tym ta tematyka mnie zainteresowała.

Link do kursu:

https://kodilla.com/pl/bootcamp/game-dev?&editionId=804&hr=8&type=gd#payments

Na koniec kursu trzeba samemu napisać gre w stylu Angry Birds , oczywiście potem jak będe się sam edukował by lepiej poznac temat to mogę jeszcze jakąś kolejną gre napisać  by potem jakbym szukał pracy to moge ją pokazać oraz jej kod itp.

Czy jest to dobry wybór kursu ? Mam na myśli czy pisanie gier  i C# to jest to przyszłościowe ? oraz czy potem jako początkujący będę wstanie znaleźć pracę ? Jeśli tak to jak najlepiej się za to zabrać (za szukanie pracy) ? Bo bardzo często jest tak , że firmy szukają już ludzi z doświadczeniem . Pracując w obecnej pracy nie w IT miałem taki sam problem ,że musiałem iść na praktyki z urzędu pracy by potem w tym pracować.

Czy jest to dobry wybór czy lepiej uczyć się czegoś innego w IT (odnośnie przyszłej pracy komercyjnej)?

 

Kiedyś dawno temu interesowałem się programowaniem ale już od wielu lat się tym nie zajmuje , a nie mam czasu zbytnio by teraz samemu ogarniać wszystko , bym wolał zrobić to pod okiem mentora. Poza tym kurs nie jest aż tak spekatakularnie drogi.Kiedyś dawno temu byłem nawet na studiach informatycznych, ale po 1 roku zrezygnowałem bo sposób prowadzenia tych studiów był strasznie nudmy i demotywujący w stylu masa matematyki , ale niewidziałem za dużego związku między ta matematyka a programowaniem. A jak było programowanie to często tak prowadzone , że często nie rozumiałem co robię np. źle , był egazmin że musiałem coś napisać i moge powiedzieć , że do dzisiaj nie wiem co było źle , trochę archaiczny sposób nauki.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 174 wizyt
pytanie zadane 4 listopada 2020 w PHP przez Bakkit Dyskutant (7,600 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 539 wizyt
pytanie zadane 27 marca 2021 w C# przez koleś34 Gaduła (3,270 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 462 wizyt
pytanie zadane 29 grudnia 2018 w C# przez Nicolaus Dyskutant (9,740 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...