• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ocena REST API w Node.js

Object Storage Arubacloud
0 głosów
344 wizyt
pytanie zadane 9 maja 2022 w Nasze projekty przez Chlipchlip Użytkownik (850 p.)
zmienione kategorie 9 maja 2022 przez Comandeer

Witam. Niedawno napisałem swój drugi interfejs API (wersja beta) tyle, że już w innym języku. Tak, zdaję sobie sprawę, że to, co stworzyłem, nie wymaga dużych umiejętności.

Pytanie do was. Jak państwo ocenia moją wykonaną pracę?
Index: https://api.skiffybot.xyz
Endpoints: https://api.skiffybot.xyz/api/v1
Zależy mi na merytorycznej opinii, ze względu na to, że chce napisać wrapper dla menadżera pakietów npm.

Przyjmę wszelką krytykę. Mam nadzieje, że wszystko jest czytelne i jak najbardziej sprawne. Jedyna rzecz, która nie jest w pełni sprawna to ratelimity. Aplikacja się zlagowywuje na kilka chwil po wysłaniu około 1000 requestów do serwera - endpoint /api/v1/filter/blur.

Wszystkie wskazane przez państwa błędy, zostaną oczywiście wyeliminowane.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia. (:

komentarz 9 maja 2022 przez Oczarowany Użytkownik (600 p.)
przeniesione 9 maja 2022 przez ScriptyChris
A gdzie kod? :)
komentarz 9 maja 2022 przez Chlipchlip Użytkownik (850 p.)

Na Githubie prywatny smiley

Bardziej miałem tutaj na myśli ocenienie funkcjonalności/sprawności i czytelności interfejsu (dla innych programistów).

komentarz 9 maja 2022 przez Oczarowany Użytkownik (600 p.)
Czytałem na szybko i myślałem że, chodzi o kod.

W takim razie nie ocenie bo sam się dopiero uczę i chciałem tylko przejrzeć kod.

Pozdro
komentarz 9 maja 2022 przez Chlipchlip Użytkownik (850 p.)
Mogę udostępnić Ci ekran z kodem, bo jak na razie z tego API nikt nie korzysta. Napisałem to i opublikowałem na produkcji dzisiejszej nocy. Kwestia czasu na wybicie się tego (:

Miłego wieczoru.
komentarz 9 maja 2022 przez Oczarowany Użytkownik (600 p.)
Spoko nie musisz ale dzięki za propozycje  ;)
komentarz 9 maja 2022 przez Comandeer Guru (601,530 p.)
Skoro nie chodzi tutaj o kod, pozwoliłem sobie zmienić na bardziej odpowiednią kategorię – "Nasze projekty".
komentarz 10 maja 2022 przez Chlipchlip Użytkownik (850 p.)
Okej, wybacz... Nie zauważyłem owej kategorii ((:

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 896 wizyt
pytanie zadane 29 września 2020 w JavaScript przez Chlipchlip Użytkownik (850 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 776 wizyt
pytanie zadane 29 kwietnia 2017 w JavaScript przez moofi Początkujący (470 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 1,019 wizyt
pytanie zadane 31 stycznia 2018 w JavaScript przez carnage Nowicjusz (120 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...