• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Ukrywanie linków URL

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
233 wizyt
pytanie zadane 21 kwietnia 2022 w HTML i CSS przez Maxxxii Obywatel (1,260 p.)
zamknięte 21 kwietnia 2022 przez Maxxxii
Dobry wieczór,

Mam problem, ponieważ mam nie moje dane, a innej osoby dostępne pod linkiem założmy: costam.pl/imie.pdf. Problemem jest to, że autor nie życzy sobie publikowania linku do tych danych (są tam też inne dane np. pod linkiem: costam.pl/wiek.pdf itd.). Tworzę bota na discorda i chciałbym aby przesłał on link do tych danych dalej ale bez pokazywania w przeglądarce co to jest za link. Czy istnieje sposób aby to zrobić?

Ps. Nie do końca wiem gdzie ten post powinien się znaleźć, także proszę o przeniesienie na właściwy
komentarz zamknięcia: Problem rozwiązany

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 21 kwietnia 2022 przez AnimaVillis Stary wyjadacz (11,510 p.)
Nie wiem jak masz zbudowane wszystko, ale ja bym robił hash nazwy pliku + aktualna godzina i wtedy wysyłał na serwer i wysyłał plik :)
0 głosów
odpowiedź 21 kwietnia 2022 przez Maxxxii Obywatel (1,260 p.)
Odpowiedź okazała się jeszcze prostsza. Wziąłem przykładowe dane stąd - http://www.africau.edu/images/default/sample.pdf i dołączyłem do wiadomości bota jako plik. Discord wygenerował swój link - https://cdn.discordapp.com/attachments/882552051022831648/966766491678670858/sample.pdf ukrywając prawdziwy link. Sprawa rozwiązana!

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 124 wizyt
pytanie zadane 23 listopada 2019 w PHP przez okti00 Obywatel (1,300 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 275 wizyt
pytanie zadane 19 września 2016 w PHP przez Grzdaczek Obywatel (1,070 p.)
+2 głosów
1 odpowiedź 115 wizyt
pytanie zadane 22 lipca 2021 w JavaScript przez gustawdaniel Początkujący (480 p.)

92,568 zapytań

141,422 odpowiedzi

319,639 komentarzy

61,957 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...