• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wycena robocizny - wizytówka w WordPress

Object Storage Arubacloud
0 głosów
189 wizyt
pytanie zadane 29 marca 2022 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Destiny Użytkownik (500 p.)
zmienione kategorie 29 marca 2022 przez ScriptyChris
WItajcie.
Mam do ogarnięcia stronę/wizytówkę firmową z kalendarzem z rezerwacją terminów. Postawię to na WP.

Ile mniej więcej powinieniem klienta skasować za taką robotę?
Pozdrawiam.
komentarz 29 marca 2022 przez mi-20 Stary wyjadacz (13,190 p.)
Przyjąć stawkę godzinową, przemyśleć ile Ci to zajmie godzin, zostawić sobie jakiś zapas i masz cenę
1
komentarz 30 marca 2022 przez antypop Mądrala (5,730 p.)
Trzeba też pamiętać żeby umówić się z klientem na określoną ilość poprawek po wdrożeniu (nie tych związanych z naprawą błędów ale takich w stylu "a może to na niebiesko" etc). Ja kiedyś tego nie zrobiłem i w połączeniu z moim brakiem asertywności kosztowało mnie to kilka dodatkowych (darmowych) godzin pracy ;)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 30 marca 2022 przez Dynks1 Początkujący (350 p.)
Na wordpresie to z 250 zyla możesz wziąć.

Jednak gdybyś zrobił to samodzielnie w HTML-u to pewnie dało by i rade za 5 stów.
1
komentarz 30 marca 2022 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
250 złotych? i 500 za statyczną? Mógłbyś się podzielić jak to zrobiłeś?

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 236 wizyt
pytanie zadane 25 listopada 2020 w HTML i CSS przez K4P3K Początkujący (360 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 614 wizyt
pytanie zadane 3 października 2019 w Systemy CMS przez tonko2207 Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 397 wizyt
pytanie zadane 19 grudnia 2018 w Systemy CMS przez timati Bywalec (2,060 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...