• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Karta graficzna i myszki do komputera. HELP

Object Storage Arubacloud
0 głosów
177 wizyt
pytanie zadane 25 marca 2022 w Sprzęt komputerowy przez Tadzio001 Obywatel (1,610 p.)
Witam mam do was pare pytań które mnie dreczą mianowicie

1. Posiadam w laptopie karte graficzna zintegrowana hd 5500 chodzi mi o to że kartę w programie "HwInfo" pokazuje ze ma 1gb pamięci a gdy wchodze w ustawienia z poziomu systemu pokazuje "Całkowita dostępna pamieć graficzna 6000mb to oznacza ze standardowo jest 1gb ale z pamieci ram bierze jeszcze i mam 6gb ? czy jak to jest ?

2. Mam słuchawki dokanałowe JBL dostałem je i pytanie moje brzmi czy jest jakaś mozliwość żeby pokazało mi w systemie pełna nazwe model tych słuchawek bo na nich nie ma nic napisane tylko JBL ?

3. Ostatnie Posiadam dwie myszki Tracer Sonya DUO USB i  myPhone MM01 biała działają jak to myszki ale zastanawiam się nad kupnem od znajomego w dobrej cene myszki "Logitech g502 HERO" i takie pytanko czy warto kupować taka myszkę u znajomego jak jestem nie czuje jakieś super różnicy w tym klikaniu dlatego pytam czy zostać lepiej przy tych moich modelach obecnie uzywam Tracera druga to zapasowa czy kupic tą wydaje się lepsza.
1
komentarz 25 marca 2022 przez Oscar Nałogowiec (29,320 p.)
Ad 1 - pewnie karta korzysta z pamieci systemu i zabiera z niej 1GB

Ad 2 - te słuchawki są przewodowe czy BT?
komentarz 25 marca 2022 przez VBService Ekspert (253,340 p.)
edycja 25 marca 2022 przez VBService

Często to ile karta graficzna zintegrowana może "zarezerwować" dla siebie z pamięci ram, można ustawić w bios-ie.

Ad 3 - zależy jak "zużyta" (jak długo była używana, wizualny wygląd, czy przyciski "chodzą" lekko itp.) jest myszka i ile to jest "dobra cena"?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 27 marca 2022 przez Tadzio001 Obywatel (1,610 p.)
Słuchawki są przewodowe i nigdzie nie mogę znaleźć tej nazwy.

A co do karty to jak mam napisane normalnie 1Gb to jest jej taka fabryczna pamieć tak ? a że w systemie pokazuje Całkowita pamieć graficzna 6000mb co bierze z ramu sobie tak ?

To coś takiego jakbym miał 6GB kartę moze nie tak wydajna jak normalna ale cos takiego ta ?

A myszka praktycznie nowa mało używana jak nowa w pudełku tylko nie wiem czy warto ją brać jak mam te dwie już czy to jest sens kupować czy to bedzie jakaś różnica czy myszka jak myszka. Cena powiedzmy 50-60zł

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 171 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 108 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 170 wizyt
pytanie zadane 20 sierpnia 2019 w Sprzęt komputerowy przez YakumoPL Obywatel (1,970 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...