• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Thunkable - pobranie danych ze Screen1 do Screen2. Działanie w Screen2 jesli w Screen1

Object Storage Arubacloud
0 głosów
257 wizyt
pytanie zadane 6 marca 2022 w Android, Swift, Symbian przez ziutos Nowicjusz (120 p.)
Dzień dobry. Na wstępie zaznaczam, że z programowaniem nie mam wiele wspólnego, a ze względu na wiek pewnie już mieć nie będę. Opisze problem. Za pomocą thunkable.com chciałem zrobić aplikacje która trochę ułatwi mi pracę tj. Mam ekran główny, 4 przyciski, każdy przycisk przenosi do konkretnego Screenu i tak samo dalej podmenu. Na Screen4 mam zrobioną listę, powiedzmy rodzajów przetworów: dzem2020, dzem2021 ogórki, grzyby itp. Chciałem żeby po naciśnięciu np dzem2021, na screen5 znacznik pokazał lokalizacje (mapa od góry) za pomocą np ikonki, znacznika itp. Łopatologicznie mógłbym zrobić wiele screenów(tyle ile produktów, ale to bez sensu jeśli będzie ich wiele). Problem to powiązanie czynności w Screen5 na podstawie wyboru na liście w Screen4. Nie wiem czy dobrze to opisałem, ale może ktoś będzie wiedział. Z góry dzięki za pomoc

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 2,840 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 130 wizyt
pytanie zadane 16 listopada 2017 w Android, Swift, Symbian przez jasmen11 Nowicjusz (240 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 57 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...