• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z dyskiem m2

Object Storage Arubacloud
0 głosów
525 wizyt
pytanie zadane 19 stycznia 2022 w Sprzęt komputerowy przez Oliwer Nowicjusz (160 p.)

Otwórz zdjęcie

Witam mam problem z dyskiem m2 firmy crusial model p2 

Sprawa wygląda tak, że gdy uruchamiam komputer po dłuższej  nieaktywności (błąd nie występuje gdy kliknę uruchom ponownie lub wyłączę go z prądu na chwilę) wyskakuje bład przedstawiony na 1 obrazku, gdy on się pojawi muszę wejść w bios i wyjść z niego aby uruchomił się system.

Ostatnio postanowiłem na niego założyć radiator z płyty głównej, wtedy system w ogóle się nie bootował musiałem to robić ręcznie z biosu.

Dysk jest nowy w HD tune nawet go tak jakby nie wykryło choć mogłem zrobić benchmark i test zapisu, a i jeszcze gdy był założony radiator w cristal disk info gdy odświeżałem pojawiało się że dysk jest w 100 zepsuty.

(Posiadam na niego gwarancję) 

Pozdrawiam i czekam na rady 

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 29 stycznia 2022 przez DC guAd2KnVn3 Obywatel (1,410 p.)
nie ma jak tego rozwiązać jak sam piszesz "(Posiadam na niego gwarancję)" to go oddaj  skoro wywala błędy

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 230 wizyt
pytanie zadane 19 grudnia 2021 w Sprzęt komputerowy przez vtn Początkujący (360 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 833 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 1,105 wizyt
pytanie zadane 18 listopada 2018 w Sprzęt komputerowy przez MarcinGuziorHombre Początkujący (320 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...