• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Strony internetowe języki i biblioteki jakie warto znać

Object Storage Arubacloud
0 głosów
164 wizyt
pytanie zadane 25 października 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez YakumoPL Obywatel (1,970 p.)
edycja 25 października 2021 przez YakumoPL
Cześć. Od kilku lat buduję strony na wordpressie. Znam dosyć dobrze język HTML, css oraz sql. Wordpress przestaje mi powoli wystarczać i chcę zwiększyć swoje umiejętności oraz zacząć pisać strony kodem, a nie builderem jak miało to miejsce do tej pory.
 

Do nauczenia zostały mi javascript oraz php. Jednak widzę coraz częściej różne ewolucje języków programowania związanych ze stronami internetowymi. Znalazłem np. bibliotekę bootstrap i react. Przyznam szczerze, że jest za duży wybór i ciężko mi się połapać. Czy możecie mi podpowiedzieć jakich języków i bibliotek powinienem się nauczyć? Głównie chcę robić aplikacje internetowe ale też zwykle strony się czasami pojawią. Dzięki i pozdrawiam wszystkich :)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 25 października 2021 przez wizarddos Nałogowiec (25,930 p.)
wybrane 25 października 2021 przez YakumoPL
 
Najlepsza
Na to nie ma jednoznacznej odpowiedzi. To bardziej kwestia co kto lubi. Każdemu pasuje inny język, biblioteka, framework. Jednak na samym początku powinieneś się zainteresować językiem JavaScript oraz składnią jego standardu czyli ES6. To taka podstawa. Potem będzie łatwiej rozwijać się w innych kierunkach. Przy okazji powinieneś się jeszcze zapoznać z responsywnością i jak to działa. A co do pozostałych to eksperymentuj. Wtedy najlepiej poznasz co ci się podoba i w czego chcesz się uczyć

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 508 wizyt
pytanie zadane 10 stycznia 2020 w C# przez dawid2002 Mądrala (5,190 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 381 wizyt
pytanie zadane 1 września 2018 w JavaScript przez velaro Użytkownik (950 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 217 wizyt
pytanie zadane 14 kwietnia 2017 w C i C++ przez pokrywa1 Użytkownik (990 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...