• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Disturbing Forest Demon’s Path - Darmowy prolog naszej gry do pobrania na Steam!

Object Storage Arubacloud
+6 głosów
178 wizyt
pytanie zadane 7 sierpnia 2021 w Nasze projekty przez mati2210 Obywatel (1,110 p.)

Witam wszystkich! Po ponad 2 latach pracy udało nam się skończyć i wydać naszą pierwszą grę… no może na razie darmowy prolog ale i tak jesteśmy dumni z projektu.

Nie jesteśmy studiem z wielkim budżetem, raczej grupką pasjonatów, którzy rozsiani są po całej Polsce. Własnymi siłami i wiedzą zdobytą w internecie udało nam się stworzyć coś co nadaje się do ogrania. Wiadomo, że w niektórych momentach będzie “czuć biedę”. Jednak wydaje mi się, że jak na tak mały team, bez wcześniejszego doświadczenia komercyjnego w game-devie projekt wyszedł naprawdę dobrze.

O samej grze nie będę się tutaj rozpisywał. Myślę, że najlepiej będzie jak odwiedzicie stronę na Steam i sami zdecydujecie czy tego typu produkcje Was interesują. Feedback oczywiście mile widziany. Wszystkie opinie bierzemy pod uwagę przy dalszej pracy nad projektem.

Wszystkim, którzy zaczynają swoją przygodę z tworzeniem gier lub ogólnie zabawę z kodowaniem życzę, abyście się nie poddawali. Mimo, że cały proces był męczący, kosztował nas sporo stresu i wysiłku to jestem pewien, że było warto. Nawet jeśli finansowo gra okaże się klapą to nic nie zabierze satysfakcji ze swojego “dzieła”.

Pozdrawiam!

Strona prologu: https://store.steampowered.com/app/1322830/Disturbing_Forest_Demons_Path/ 10

Strona pełniaka (można zapisywać się na listę życzeń :D ): https://store.steampowered.com/app/1091840/Disturbing_Forest/ 2

PS Mimo, że od Pana Mirka bardzo dawno nie oglądałem żadnego tutoriala z programowania to chyba jest on jedną z pierwszych osób, które rozbudziły u mnie chęć nauki programowania. Więc na pewno może sobie dołożyć małą cegiełkę do powstania projektu :D

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+6 głosów
0 odpowiedzi 219 wizyt
pytanie zadane 19 kwietnia w Offtop przez Pan Dwojan Nowicjusz (180 p.)
+3 głosów
1 odpowiedź 234 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 185 wizyt

92,762 zapytań

141,686 odpowiedzi

320,499 komentarzy

62,106 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...