• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Zapomniałem hasła do konta Google

Object Storage Arubacloud
0 głosów
535 wizyt
pytanie zadane 19 lipca 2021 w Sieci komputerowe, internet przez niezalogowany
zamknięte 20 stycznia 2022
Zapomniałem hasło do swojego Google próbowałem potwierdzić że jestem właścicielem konta ale nic mi to nie dało bo po podaniu kodu SMS musiałem jeszcze wybrać pomocniczy adres e-mail do którego również nie mam dostępu.

Myślałem nad złamaniem hasła ale jet ono zbyt skomplikowane abym mógł je złamać.

Mógłby mi ktoś pomóc? Jakieś pomysły?
komentarz zamknięcia: Problem nierozwiązany
komentarz 20 stycznia 2022 przez niezalogowany
Podbijam

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 19 lipca 2021 przez Wiciorny Ekspert (270,170 p.)

Napisz do google, serio i  w ten sposób na bazie prawdopodobnie kontentu,  indywidualnie podejdą do sprawy.
Poprzez pytania, zawartości na emailu np, " żeby móc zweryfikować kontakty, czy do kogo wysyłałes, takie rzeczy" które faktycznie poświadczą że jesteś właścicielem. Nie zaszkodzi spróbować, ja tak raz robiłem - długo się czeka średnio 7-14 dni, ale koniec końców odzyskałem.

Innej opcji nie ma, jeśli jak sam piszesz nie ZŁAMIESZ HASŁA - czego i tak bym nie robił na google, bo mogłoby to powodować trwałą blokadę, a nie masz żadnej opcji na przypomnienie sobie "alternatywnego email etc"  to pozostaje kontakt, powołać się możesz na telefon  

nic mi to nie dało bo po podaniu kodu SMS 

pytanie tylko skoro jesteś właścicielem, dlaczego autoryzacja przez sms nie przeszła? 

komentarz 19 lipca 2021 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)
autoryzacja chyba wystarczy na jednym poziomie, więc coś tu nie teges.
komentarz 19 lipca 2021 przez niezalogowany
Na to wychodzi że jednak nie wystarczy.
komentarz 19 lipca 2021 przez Wiciorny Ekspert (270,170 p.)

@PreZmyK,no  moim zdaniem też wystarczy, i  sory ale każdy z nas to może sprawdzić i dobrze wie, bo 95% osób używa gmaila ;] 

komentarz 19 lipca 2021 przez niezalogowany
To w takim razie nie wiem dlaczego po podaniu kodu SMS musiałem jeszcze wybrać pomocniczy e-mail na który przyjdzie kod weryfikacyjny.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 271 wizyt
pytanie zadane 20 stycznia 2022 w Sieci komputerowe, internet przez niezalogowany
0 głosów
0 odpowiedzi 218 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 7,932 wizyt
pytanie zadane 22 września 2017 w Bezpieczeństwo, hacking przez Last _chance3 Nowicjusz (150 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...