• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z plikami js

Object Storage Arubacloud
+1 głos
258 wizyt
pytanie zadane 8 czerwca 2021 w JavaScript przez Nearr Obywatel (1,890 p.)
Witam,
Otóż mam kilka plików js, które podpiąłem do html, jak na razie wszystko działa, jednak chciałem mieć cały kod JavaScript w jednym pliku, niestety gdy próbuję wrzucić cały kod do jednego pliku nie działa mi kompletnie nic.
Nie za bardzo wiem jak temu zaradzić

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 8 czerwca 2021 przez Comandeer Guru (601,450 p.)

Byłoby fajnie, gdybyś wrzucił kod i błędy, jakie rzuca konsola.

Ogólnie warto byłoby do takich rzeczy wykorzystać odpowiednie narzędzia, bundlery, takie jak Parcel, webpack czy Rollup.

komentarz 8 czerwca 2021 przez Nearr Obywatel (1,890 p.)
komentarz 8 czerwca 2021 przez Nearr Obywatel (1,890 p.)
Jak każdy skrypt mam w innym pliku wszystko działa jednak gdy dodam do main.js nie
1
komentarz 10 czerwca 2021 przez Comandeer Guru (601,450 p.)
https://plnkr.co/edit/97q6khI21soSyNCa – taka wersja strony nie rzuca błędów.
komentarz 10 czerwca 2021 przez Nearr Obywatel (1,890 p.)
Strona mi się nie ładuję po zmienieniu kodu :/
komentarz 11 czerwca 2021 przez Comandeer Guru (601,450 p.)
U mnie działa. Nie bardzo wiem, co tam może nie działać po takich zmianach.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 774 wizyt
pytanie zadane 12 stycznia 2017 w JavaScript przez Tymek Baran Użytkownik (520 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 171 wizyt
pytanie zadane 22 sierpnia 2016 w JavaScript przez koder12345 Obywatel (1,570 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 96 wizyt
pytanie zadane 24 czerwca 2022 w C i C++ przez polandonion Mądrala (7,040 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...