• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Stronka - Ocena

Object Storage Arubacloud
+1 głos
415 wizyt
pytanie zadane 26 sierpnia 2015 w Nasze projekty przez jedrus_91 Użytkownik (760 p.)
Wykonałem sobie taki oto projekt

proszę o ocenę

webmaster.jedrus.exone-web.pl

5 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 26 sierpnia 2015 przez Czort Nałogowiec (32,500 p.)
Co do designu nie będę się wypowiadał bo to kwestia gustu. Tak na szybko zauważyłem błąd - "Programuje w jQery" w sliderze. Poza tym piszesz o RWD a strona nie jest responsywna. Za brak responsywności i semantyki html5 ode mnie 5/10:)
komentarz 26 sierpnia 2015 przez jedrus_91 Użytkownik (760 p.)
responsywność osiągnę, mam pytanie semantyka html 5 na czym dokładnie polega i czym się róźni od html 4?
komentarz 26 sierpnia 2015 przez Czort Nałogowiec (32,500 p.)
http://html5doctor.com/element-index/ - masz tu opisane wszystkie elementy html5 i jak uzywać (czy też nie uzywać)

http://tutorials.comandeer.pl/html5-blog.html - tutek naszego kochanego Comandeera, po polsku i bardzo ciekawie napisany:)
0 głosów
odpowiedź 26 sierpnia 2015 przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)

Strtona ładna trochę nie dopracowana, ale to wszystko się da po prawić przedewszystkim po pracuj nad kolorami, poproś mamę, siostrę lub inną kobietę aby powiedziała Ci co sądzi na temat kolorów i jak by je zmieniła. My faceci jesteśmy kolorystycznymi ignorantami w przeciwieństwie do kobiet. Na prawdę strona spoko i zasługuje jak dla mnie na 7/10 ★★★★★★★☆☆☆ 

0 głosów
odpowiedź 26 sierpnia 2015 przez Arsetus Gaduła (4,760 p.)
Według mnie rozmieszczenie elementów na stronie i design są bardzo miłe dla oka.

Pozdrawiam
0 głosów
odpowiedź 26 sierpnia 2015 przez krecik1334 Maniak (58,390 p.)
Strona ok, tylko nie responsywna. Podobno kodzisz w Bootstrapie jak piszesz na stronie, więc zastosuj to. Nie wiem czy jest sens pisania że znasz PHP 5 HTML 5 itd. skoro niedługo wychodzi PHP 7 a i tak twoja strona pewnie jest skodzona w HTML 4.
0 głosów
odpowiedź 26 sierpnia 2015 przez Mieszko I Stary wyjadacz (10,980 p.)
Nawet fajna strona. Brakuje tylko responsywności. W sliderze napisałeś: "Programuję w JavaScript i JQery". Zmień to JQery na JQuery. Co do designu to osobiście mi się podoba.

Pozdrawiam.

Podobne pytania

+13 głosów
6 odpowiedzi 444 wizyt
pytanie zadane 1 stycznia 2016 w Nasze projekty przez jegor377 Stary wyjadacz (13,230 p.)
0 głosów
5 odpowiedzi 206 wizyt
pytanie zadane 16 kwietnia 2016 w HTML i CSS przez Einstein21 Obywatel (1,420 p.)
0 głosów
12 odpowiedzi 985 wizyt
pytanie zadane 2 kwietnia 2016 w Nasze projekty przez baroser13 Użytkownik (750 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,663 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...