• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wykonam tanio strony internetowe

Object Storage Arubacloud
0 głosów
280 wizyt
pytanie zadane 19 lutego 2021 w Ogłoszenia, zlecenia przez WebPagesLike Użytkownik (980 p.)
Wykonam tanio strony internetowe.

 

Moge wykonać ci stronę od wizytówki do aplikacji z bazą danych itp.

Cena od 10zł. Do wylicytowania.

Ode mnie otrzymasz kod źródłowy , i co jakiś czas będę ci pokazywał efekty pracy.

Więcej informacji na priv.
komentarz 20 lutego 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)

Cena od 10zł. 

To nieźle. Jakość pewnie adekwatna do ceny :)

komentarz 20 lutego 2021 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)
Profesjonaliści z OLX i Allegro biorą 200-500 zł za stronę która ma tyle opcji, że nie zmieszczą się na 10 kartkach A4 :) Oczywiście to wszystko są wyklinane stronki na Wordpress.

Więc prosta strona za 10 zł - czemu nie, zawsze będzie na mały kebab :)
komentarz 20 lutego 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
To są "specjalyści" a nie żadni specjaliści.

200zł-ok, ale za godzinę pracy, a postawienie najprostszej strony to minimum z 10h pracy. A te gotowe szablony za kilka usd  z Wordpressa to typowy kicz. Aż dziw bierze, że ktoś to kupuje :)
komentarz 20 lutego 2021 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)
Ja wiem jak to wygląda, ale klienci się tak przyzwyczaili do stron za kilkaset złotych, że trudno ich przekonać do czegoś droższego, nie mówiąc o stronach robionych na zamówienie od A do Z.

 

Zobaczcie to:  Ktoś szuka portalu ogłoszeniowego o funkcjonalności OtoDom za około 3500 zł :D :D

https://useme.com/pl/jobs/portal-ogoszeniowy,49029/
komentarz 20 lutego 2021 przez WebPagesLike Użytkownik (980 p.)
nie chce wam przerywać ale sie tylko w trące że ja robie czyste strony w php bez wordpressa itp.

1 odpowiedź

+2 głosów
odpowiedź 19 lutego 2021 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)
Ja to bym chętnie wziął udział w takiej licytacji :D ale zanim wziąłbym w niej udział. zerknąłbym na Twój kod.
komentarz 20 lutego 2021 przez manjaro Nałogowiec (37,390 p.)
Jak ktoś się zna na kodzie to nie kupuje...
komentarz 20 lutego 2021 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)
To tak do końca nie jest. Przykładowo każdy się chyba zna, potrafi umyć samochód, a jednak większość oddaje go do mycia na myjni. Więc czasem dobrze jest powierzyć projekt profesjonalistom.
komentarz 21 lutego 2021 przez radek024 Szeryf (77,160 p.)

@manjaro, nigdzie nie napisałem, że mam do zlecenia jakąś aplikację. Licytować to jedno, wygrać - drugie, a zlecić - trzecie. Na każdym z etapów można się zatrzymać bez szkody dla jednej czy drugiej strony. Chyba że ktoś faktycznie liczy na jakąś aplikację w niskich 100-200 złotych - no cóż, wtedy rzeczywiście taką osobę może spotkać ściana. 

Podobne pytania

+1 głos
0 odpowiedzi 416 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 254 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 148 wizyt
pytanie zadane 27 kwietnia 2017 w Ogłoszenia, zlecenia przez Sebastian Westfal Obywatel (1,020 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...