• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Zlecę wykonanie prostego pluginu wordpress

0 głosów
121 wizyt
pytanie zadane 16 lutego 2021 w Ogłoszenia, zlecenia przez mi-20 Stary wyjadacz (12,640 p.)
Witam,

zlecę wykonanie prostego pluginu do wordpress, dla osoby znającej wordpress jakaś godzinka pracy.

Plugin ma za zadanie zapisać dane z dwóch pól z Contact Form 7 do bazy a następnie wyświetlić je w panelu admina. Dodatkowo w panelu musi być formularz z pojedynczym polem w którym można wpisać kod, kod ma być zapisany do bazy, wszystko opiera się na crud'zie

Jeśli "złapanie" danych z contact form 7 będzie problematyczne można napisać własny formularz.

Szczegóły dla zainteresowanych.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 2 marca 2021 przez jaworowicz Użytkownik (780 p.)
Opcja 1: Gravity Forms

Opcja 2: połączenie WP z jakimś CRMem i integracja z CF7

Opcja 3: Contact Form to DB by BestWebSoft (tylko ostrożnie i uważać na aktualizacje)

W każdej trzech opcji należy w odpowiedni sposób zadbać o zapisy w polityce prywatności.
1
komentarz 2 marca 2021 przez mi-20 Stary wyjadacz (12,640 p.)
już sobie poradziłem autorskim

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 116 wizyt
pytanie zadane 14 listopada 2020 w SQL, bazy danych przez necik Początkujący (430 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 82 wizyt
pytanie zadane 7 grudnia 2021 w Ogłoszenia, zlecenia przez amtrax Dyskutant (9,200 p.)
+1 głos
2 odpowiedzi 322 wizyt
pytanie zadane 8 marca 2019 w Ogłoszenia, zlecenia przez c1astekff Początkujący (280 p.)

86,482 zapytań

135,238 odpowiedzi

300,475 komentarzy

57,229 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...