• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Matura z informatyki

0 głosów
196 wizyt
pytanie zadane 5 lutego 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez Yanni Nowicjusz (170 p.)
Hej

W przyszłym roku mam zamiar pisać maturę rozszerzoną z informatyki. Jestem w liceum na kierunku mat-geo więc muszę się samodzielnie przygotować, korepetytor odpada z powodu covida.

Więc mam pytanie do was, z czego i jak polecacie się uczyć? Informatykę miałem tylko w pierwszej klasie więc muszę zacząć o kompletnych podstaw. Mój cel to minimalnie 80% na maturze. Chęci i motywację mam, problemem jest tylko to że nie wiem od czego zacząć. Proszę o podanie dobrych książek, zbiorów,  materiałów. Wszystkie odpowiedzi miło widziane!
1
komentarz 5 lutego 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,250 p.)
Od podręczników z informatyki? Następnie warto rozwiązywać zadania z poprzednich lat z matury w ramach ćwiczeń.
komentarz 5 lutego 2021 przez Yanni Nowicjusz (170 p.)
Z podręczników do informatyki?? Dziękuję bardzo za tą cenną radę, już biorę się do nauki.

2 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 5 lutego 2021 przez wojtek_suchy Mądrala (6,790 p.)
Najlepszą formą przygotowania do matury jest robienie poprzednich matur, robisz maturę jeśli pojawia się jakiś nieznany tobie temat to robisz notatkę o nim i tak tworzysz swój własny "podręcznik".
0 głosów
odpowiedź 6 lutego 2021 przez jankustosz1 Nałogowiec (30,160 p.)
Jest zbiór zadań przygotowujący do matury sto ileś zadań z podziałem na excel, access i programowanie, jeżeli go całego zrobisz to gwarantuję ci że będziesz miał wynik bliski 100%, a na pewno powyżej 80%
komentarz 6 lutego 2021 przez Yanni Nowicjusz (170 p.)
Wiesz może jak nazywa się ten zbiór?

Podobne pytania

+1 głos
2 odpowiedzi 127 wizyt
0 głosów
3 odpowiedzi 91 wizyt
pytanie zadane 6 listopada 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez Pivot Użytkownik (560 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 104 wizyt
pytanie zadane 5 października 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, szkoła, praca przez rino Nowicjusz (120 p.)

86,448 zapytań

135,207 odpowiedzi

300,348 komentarzy

57,196 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...