• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kurs Testera Manualnego CodersLab czy SDA Academy?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
4,421 wizyt
pytanie zadane 31 stycznia 2021 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Aleksandra6 Nowicjusz (140 p.)
Witam

Mam zagwozdkę na temat wybrania szkoły w specjalizacji Tester Manualny pomiędzy szkołą CodersLab a SDA Academy.

Kursy są bardzo podobne do siebie ale interesuję mnie wasza opinia na temat tych szkół ;)

Czytałam opinie, iż nie ma sensu inwestować w takie kursy i nie chce wchodzić w argumenty czy warto czy nie ...

interesuję mnie jedynie wasze zdanie :)

1 odpowiedź

–2 głosów
odpowiedź 31 stycznia 2021 przez Wiciorny Ekspert (270,190 p.)
Kwestia czego oczekujesz od kursu. Jeśli  potrzebujesz "płacić, komuś" płacić za coś co CIĘ zmusi do nauczenia, etc. bo samemu jest Ci trudno się uczyć z dostępnej wiedzy na Internecie i kursów np. udemy, no to ... w takim razie okej jak wolisz, jesli oczekujesz ze po tym dostaniesz "prace" to raczej nie stawia Cię to wyżej niż tych co nie mają kursu, bo liczy się wiedza  z którą idziesz na rozmowę. A takie kursy, nie są "certyfikatem" który realnie coś znaczy, bo niestety takich jest mało i znaczące są raczej już jak ktoś ma duże doświadczenie, np a chce być architektem, seniorem etc.

Ja tez nie piszę tego, że a odradzam w 100%, nie no prostu ja nie widze np. sensu ... płacenia tak dużej kasy w błoto, bo znam siebie i wiem, że samemu "byłbym wstanie się nauczyć nie muszę się zmuszać", ale ja to mam za sobą bo już jestem trochę na innym etapie, jesli chodzi o np. Bootcampy czy krusy programistyczne, to zwykle podczas rozmowy, raczej źle się patrzy jesli ktoś STAWIA TYLKO w CV na takie rzeczy, od razu taki kandydat traktowany jest jak tzw. grzyb po deszczu i wysyp :) , a potem wychodzi na rozmowie, że kolega w sumie po za kursem nic nie potrafi :D a na kursie realizowany materiał wiadomo "jest jaki jest" każdy robi to samo i prawda jest taka, że średnio uczy jeśli sam nic nie zrobisz po za kursem w swoim zakresie czasu, dodatkowego
1
komentarz 31 stycznia 2021 przez Aleksandra6 Nowicjusz (140 p.)
Pisząc te pytanie chodziło mi jedynie o opinie tych dwóch szkół a nie o to czy takie kurs jest przydatny czy nie :) Takie (podobne)  wypowiedzi już przeczytałam chodzi jedynie o opinie  .

Ale dziękuję za wypowiedź.
komentarz 31 stycznia 2021 przez Wiciorny Ekspert (270,190 p.)

Czytałam opinie, iż nie ma sensu inwestować w takie kursy i nie chce wchodzić w argumenty czy warto czy nie ...

pardą, generalnie stawiałbym na Coderslab  

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,479 wizyt
pytanie zadane 25 października 2022 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez Darknixx Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 851 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...