• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

UPC - możliwość podłączenia własnego routera

Object Storage Arubacloud
0 głosów
2,828 wizyt
pytanie zadane 28 stycznia 2021 w Sieci komputerowe, internet przez Karol Szy Nowicjusz (180 p.)
Dzień dobry,

od kilku dni jestem szczęśliwym posiadaczem światłowodu od UPC. Światłowód podpięty jest do mniejszej skrzynki ONT, później Ethernetem do modemu/routera Connect Box. Czy można zastąpić Connect Boxa innym routerem i wpiąć ethernet do WAN-u? Posiadam router Asus RT-AC68U.

Z góry dziękuję za odpowiedź

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 28 stycznia 2021 przez rafu007 Stary wyjadacz (12,560 p.)
Powinna być opcja wstawienia własnego routera. ONT zostanie, ale co tam jest dalej to już ogarnij z infolinią.
komentarz 29 stycznia 2021 przez Karol Szy Nowicjusz (180 p.)
Dzwoniłem na infolinię, powiedzieli że się nie da. Mi się natomiast wydaje że oni chcą żeby się nie dało...
komentarz 29 stycznia 2021 przez Karol Szy Nowicjusz (180 p.)

@rafu007, zrobiłem też tak jak mówisz, wyświetla się komunikat: "DHCP twojego dostawcy Internetu nie działa poprawnie".

komentarz 31 stycznia 2021 przez rafu007 Stary wyjadacz (12,560 p.)
Co to jest za model modemu od UPC?
0 głosów
odpowiedź 29 stycznia 2021 przez Bantu Nałogowiec (34,170 p.)
Po prostu po kablu do routera z UPC połącz swój router. Skonfiguruj swój router tak jak Ci się podoba i będzie działać.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 445 wizyt
pytanie zadane 24 października 2021 w Sieci komputerowe, internet przez Jan Kilanowski Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 545 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 771 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...