• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Monitor 144hz DVI-DL

Object Storage Arubacloud
0 głosów
498 wizyt
pytanie zadane 3 stycznia 2021 w Sprzęt komputerowy przez mhvw Początkujący (350 p.)
Witam!

Mam problem z moim monitorem Acer GN246HL jak podaje producent jego maksymalną częstotliwością jest 144hz, tylko że problem jest taki że 144hz osiąga tylko po podłączeniu poprzez dvi mimo tego ze rowniez ma wejscie hdmi 2.0. ogólnie przeczytałem na internecie że nie ja mam tylko taki problem ale ogólnie jest to jakby wada "wrodzona" tego monitora. A więc chcę kupic nową kartę graficzną najprawdopodobniej jakąs karte serii rtx 2000 albo rtx 3000 (jak oczywiście będą dostępne). No i problem jest taki ze większość tych kart nie ma wejscia dvi (oprócz z tego co ustaliłem modeli od palita rtx 2060 oraz gainward rtx 2060) Wiem tez ze jest cos takiego jak dvi dual link(wejscie na karcie display port a w monitorze dvi, poniewaz hdmi tak jak wspomnialem wczesniej nie daje 144hz) tylko nie jestem w stanie znaleźć informacji czy dzięki temu mój monitor bedzie osiągał 144hz. Niby pisze że tak ale nie kazdy taki kabel daje radę te 144hz osiągnąć. Na prawdę mi zalezy na tym 144hz bo róznica miedzy tym a 60hz jest spora i nie  fleksując sie to oczy mnie bolą od dłuzszego posiedzenia przy 60hz aż się nie chce w nic grac, no i dodatkowo wymiana monitora raczej tez nie wchodzi w gre. Czy miał ktoś może podobny problem albo zna jakis kabel dvi dual link ktory da radę osiągnąc 144hz?

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 1,130 wizyt
pytanie zadane 19 lipca 2019 w Sprzęt komputerowy przez Wiciol Nowicjusz (240 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 235 wizyt
pytanie zadane 20 sierpnia 2021 w Sprzęt komputerowy przez mhvw Początkujący (350 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 555 wizyt
pytanie zadane 4 lipca 2017 w Sprzęt komputerowy przez Mski Nowicjusz (160 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...