• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Poczta E-mail gdzie założyć ?

VPS Starter Arubacloud
0 głosów
431 wizyt
pytanie zadane 2 stycznia 2021 w Sieci komputerowe, internet przez Osse Dyskutant (8,430 p.)
Cześć. Gdzie polecacie założyć konto poczty email. Chodzi o konto komercyjne (nie chcę darmowych usług) przystępne cenowo. Skrzynka miałaby służyć do kontaktów zawodowych, spraw urzędowych, jednym słowem swoje oficjalne konto, zależy mi na bezpieczeństwie.

3 odpowiedzi

+2 głosów
odpowiedź 2 stycznia 2021 przez filip.r00 Początkujący (270 p.)

Hej, czy zakupiłeś już hosting dla domeny? jeśli tak najlepszym wyborem będzie właśnie poczta u hostingodawcy, a jeśli nie to myślę, że przede wszystkim warto zastanowić się nad ofertą czołowych dostawców:

• Outlook (office 365)
  • Gmail (GSuite)

Jeśli zależy ci na przystępności cenowej warto przejrzeć ofertę Zoho Mail.

Filip

komentarz 2 stycznia 2021 przez Osse Dyskutant (8,430 p.)
Hej nie nie kupowałem jeszcze niczego z gmaila korzystam, ale pomyślałem o zmianie konta, dzięki za sugestie.
komentarz 3 stycznia 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)

@filip.r00, Gmail to złodziejstwo w biały dzień. Konto od Microsoft wychodzi trochę taniej, ale szału też nie ma. Zoho wychodzi najlepiej :)

+1 głos
odpowiedź 3 stycznia 2021 przez Qwizi Obywatel (1,280 p.)
+1 głos
odpowiedź 3 stycznia 2021 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Tak naprawdę stałem ostatnio przed podobnym wyborem. I tak naprawdę jest tylko jeden sensowny wybór. zoho.com- ceny bardzo niskie, duże limity i jako jedna z nielicznych ma aplikacje mobilną. Oczywiście można podpiąć pod swoją domenę.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 641 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 223 wizyt
pytanie zadane 22 stycznia 2023 w Hostingi, domeny, usługi przez grafikwozniak Nowicjusz (150 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 273 wizyt
pytanie zadane 16 marca 2022 w Hostingi, domeny, usługi przez michal441599 Użytkownik (530 p.)

92,775 zapytań

141,703 odpowiedzi

320,571 komentarzy

62,111 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...