• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z pamięcią w komputerze stacjonarnym

Object Storage Arubacloud
0 głosów
118 wizyt
pytanie zadane 17 grudnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez Avere Nowicjusz (120 p.)
Witam. Mam taki problem. W maju kupiłem nowy komputer. Wszystko działa jak należy tylko jest jeden minus. Komputer służy głównie do zabawy - pograć w jakąś fajną gierkę itp. Do tej pory grałem w cs:go. Teraz naszła mnie ochota na jakąś większą grę jednak patrzę że pamięć mojego komputera to +-200gb. W starym komputerze miałem 1tb więc w sumie nawet nie patrzyłem na to bo myślałem że w tych nowszych komputerach taka pamięć to jest minimum. Jest jakiś sposób żeby tą pamięć zwiększyć? Może mam go odłączony? Nie znam się na tym więc pytam tutaj.

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 17 grudnia 2020 przez niezalogowany
Trzeba kupić większy dysk i wszystko. A przez " Może mam go odłączony?" rozumiem pytanie o to, czy dysk jest odłączony. Jeżeli by był, to byś w ogóle nie miał pamięci w komputerze. No chyba, że masz dwa lub więcej dysków i jest któryś z nich odłączony. Wtedy by trzeba pogrzebać w komputerze i zobaczyć, czy wszystkie dyski są popodłączane.
0 głosów
odpowiedź 17 grudnia 2020 przez Osse Dyskutant (8,070 p.)
A próbowałeś oczyszczania dysku ? Jeśli nie wiesz jak to zrobić tu masz instrukcję https://support.microsoft.com/pl-pl/windows/oczyszczanie-dysku-w-systemie-windows-10-8a96ff42-5751-39ad-23d6-434b4d5b9a68 , ta akurat jest do windows10, ale wcześniejsze wersje windowsa też mają tę funkcję.
0 głosów
odpowiedź 18 grudnia 2020 przez parisplatynov_pl Nowicjusz (170 p.)
morze to być problem z kurzem bo ja też grałem w csgo na zakurzonym laptopie i miałem 40 fps a jak go wyczysiłem to miałem nagle jakoś150 fpsów i pamięć też się zwiększyła.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 77 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 128 wizyt
pytanie zadane 12 maja 2022 w Sprzęt komputerowy przez Alek44444 Nowicjusz (120 p.)

92,619 zapytań

141,468 odpowiedzi

319,790 komentarzy

62,002 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...