• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Odzyskiwanie dokumentu tekstowego (txt)

Object Storage Arubacloud
0 głosów
257 wizyt
pytanie zadane 17 grudnia 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Nixolle Nowicjusz (120 p.)
Kiedy robiłam porządki na pulpicie przenosiłam pliki do folderu i wyskoczyło mi, że występuje plik o tej samej nazwie. Kliknęłam zmień w miejscu docelowym, ale tak naprawdę nawet nie pomyślałam. Próbując to cofnąć, wcisnęłam na pulpicie "Ctrl + Z". Pliki wróciły na pulpicie, ale pliki z tą samą nazwą w folderze - nie. Próbowałam cofnąć system do stanu przed incydentem, ale dokumenty nie wróciły. Czy da się odzyskać ten dokument tekstowy?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 17 grudnia 2020 przez Osse Dyskutant (7,950 p.)

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 77 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 145 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 249 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...