• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

jak włamać się do kogoś komputera (z ciekawości pytam)

Object Storage Arubacloud
0 głosów
784 wizyt
pytanie zadane 15 grudnia 2020 w Bezpieczeństwo, hacking przez koleś34 Gaduła (3,270 p.)
w sensie jak ustalić adres na podstawie np facebooka i czy da się włamać ogólnie no komputer ze swojego komputera, nie chodzi mi o jednorazowy trik albo jakaś aplikację do włamywania tylko całą naukę bo nigdzie nie znalazłem czegoś takiego. I  czy można to zrobić nie znając żadnych języków?

edit: albo napisanie czegoś takiego że jak otwierasz na mailu to ci sie cos instaluje na kompie

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 15 grudnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (270,190 p.)
Można, trzeba znać nie same języki, ale tez systemy bezpieczeństwa, protokoły, nie jest to proste, tutoriala raczej nie znajdziesz, chyba że wejdziesz na TOR :) ale  to juz zostawiam tobie bo nie mnie igranie z prawem.

Jak ustalić to nikt Ci nie powie, a na bank ten kto wie :) i to potrafi, z logicznego punktu widzenia- jest wiadome czasem. Jednorazowy trik, a niejednorazowy trik bez różnicy.
komentarz 15 grudnia 2020 przez koleś34 Gaduła (3,270 p.)
znasz jakąś stronę z darknetu z czymś takim, albo jakiś spis stron?
komentarz 15 grudnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (270,190 p.)
nawet jeśli to nie mam zamiaru Ci tego podawać, bo nie powinno Cię to interesowac, bez wiedzy i umiejętności wpadniesz zanim zaczniesz próbować. I nie piszę tego z autopsji czy doświadczenia, ale ja zajmowałem się przez pewien czas bezpieczeństwem sieci- czyli tym przeciw- "kolokwialnie" Tobie :)
komentarz 15 grudnia 2020 przez koleś34 Gaduła (3,270 p.)
no dobrze, ale raczej jakbym umiał coś takiego to bym nie robił nic nielegalnego na prawdę
komentarz 15 grudnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (270,190 p.)
no ja myślę, że nie na niby, tylko legalnego na pewno  :)
komentarz 15 grudnia 2020 przez koleś34 Gaduła (3,270 p.)
jak bym planował jakieś nielegalne rzeczy robić, to bym chyba nie pytał jak sie hackuje od zera na jakiejś stronie:)
4
komentarz 15 grudnia 2020 przez Wiciorny Ekspert (270,190 p.)
pragnę zauważyć, że pytasz o nielegalne rzeczy na takiej stronie. Bo włamanie to włamanie.
Rusz głową zanim rozwiniesz dyskusje, to nie jest "portal wykop" gdzie są dzieci rzędu wieku 10-ć które  byle co piszą i mało co rozumieją
komentarz 15 grudnia 2020 przez koleś34 Gaduła (3,270 p.)
w sumie to nie muszę cie przekonywać że nie chce sie nikomu włamywać ( bo tak jest ) kończmy to może.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,519 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 292 wizyt
pytanie zadane 2 marca 2022 w Bezpieczeństwo, hacking przez Skinek_ Nowicjusz (190 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...