• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Podzespoły do pc

Object Storage Arubacloud
0 głosów
104 wizyt
pytanie zadane 8 grudnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez michu19543 Nowicjusz (120 p.)
Cześć

Może zacznę od początku mam do wydania 3600zł mniej więcej i chciał bym z tego złożyć pc wybrałem już komponenty między innymi procesor intel i5 9400F grafika gigabyte gtx 1660 super gaming oc płyta główna ASRock B365 PRO4 pamięć to 16gb goodram ddr4 na taktowaniu 2666mhz zasilacz to silentiumpc vero l3 bronze dwa dyski twarde i hdd o pojemności 2tb i jeden ssd m.2 o pojemności 512gb obudowa silentiumpc regnum RX4TF frosty white do tego wentylator procesora silentiumpc spartan 4

napotkałem się tu na problem ponieważ nie moge znaleźć do tego zestawu płyty głównej która obsługiwała by taktowanie 3200mhz czy znalazła by się taka płyta i czy jeśli nie ma takiej to 2666mhz wystarczy i nie bedzie czarnym koniem tego zestawu? Oraz czy jest lepsza jednosta w tej cenie jeśli tak to co byście zmienili tak aby uzyskać wysoką jakość i moc w tej cenie?Po za tym czy do zasilenia tego wszystkiego wystaczy zasilacz 600w czy jest on za mały bądź za duży? I czy w tej obudowie nie będzie mi się nic grzało zbyt mocno? chciał bym też aby można było do niej podłączyć do 4 wentylatorów czy znajde taką w tej cenie? jeśli ktoś chce to chętnie posłucham jaki wybrał by zestaw w tej cenie biorąc pod uwagę 2 dyski jeden hdd i ssd typu m.3 łączna pojemność od 1tb wzwyż oraz 16gb ram na taktowaniu 3200mhz chyba że wystarczy do takiej jednostki taktowanie 2666mhz byle nie mniejsze.
komentarz 8 grudnia 2020 przez PreZmyK Pasjonat (21,470 p.)
Na Intelu wyższe pamięci od kontrolera CPU osiągniesz tylko na chipsetach oznaczonych literą "Z", które są bardzo drogie. Intel trochę się zagubił jak IE.
komentarz 9 grudnia 2020 przez michu19543 Nowicjusz (120 p.)
Czyli sama płyta w takim wypadku kosztowała by ponad 600zl co w takim zestawieniu nie było by opłacalne

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 8 grudnia 2020 przez Stever Nałogowiec (25,720 p.)
Po prostu ram będzie ograniczony, lecz to nie koniec świata. Tym bardziej że w tej samej cenie dostaniesz 3000hz.

Moja propozycja https://www.x-kom.pl/lista/pbgtgghfk
komentarz 8 grudnia 2020 przez michu19543 Nowicjusz (120 p.)
Bardzo dziękuję
komentarz 9 grudnia 2020 przez paravel Początkujący (320 p.)
Fajna propozycja. Biore też dla siebie :)
komentarz 9 grudnia 2020 przez michu19543 Nowicjusz (120 p.)
Niech Ci służy

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 172 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 153 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 168 wizyt
pytanie zadane 20 października 2020 w Sprzęt komputerowy przez Pioterer Początkujący (280 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...