• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Nieskuteczna reklamacja usługi w sklepie Morele.net

Object Storage Arubacloud
0 głosów
89 wizyt
pytanie zadane 26 listopada 2020 w Offtop przez w2 Obywatel (1,110 p.)

Zbliżają się (pozorowane na polskim rynku) wyprzedaże, więc można łatwo dać się ponieść emocjom i się nabrać. A już na pewno można się nabrać, jak nie ma dostępu do pełnej informacji o polityce sklepu względem klientów. O tej polityce- już po sprzedaży.
Zatem moje 5gr w temacie, co do zakupów na Morele.net:

 

Zapłaciłem za montaż komponentów, i obecnie nie jestem w stanie przeprowadzić prostego zabiegu zainstalowania dodatkowego dysku bez zrywania tego montażu.
1) Sklep twierdzi ze to moja wina ze nie poinformowałem o potrzebie rozbudowy o dysk.
2) Sklep twierdzi że ich własny opis obudowy na stronie, jest opinią klientów!; nie mają do niej dostępu ;D- i trudno im się odnieść do faktów! Sic! (chociaż nawet wysłałem bezpośredni link do strony ze sprzedawaną obudową)
Jest tam napisane że w obudowie jest miejsce na:
Wnęki wewnętrzne 2.5 cala- 4
Wnęki wewnętrzne 3.5 cala- 2
(teoretycznie aż 40 TB na dane)
3) Bezsensowna argumentacja Sklepu Morele.net zrzucająca winę na klienta, i ignorowanie zapytań klienta. Kompletnie nie odnoszą się do niewygodnych zapytań i ignorują przytaczane fakty.
4) Polityka sprzedaży jest prosta- Zapłaciłeś?- To ok. A jak masz uwagi i zastrzeżenia?- To sp*aj.
Niepochlebne komentarze produktów które zamieszcza klient- są permanentnie usuwane. Wiec przyszli klienci nie wiedza jak wygląda proces dopominania się o wyjaśnienie niezgodności i ewentualnych problemów z zakupionymi fantami. (2 usunięte recenzje)

Pisze to tutaj, bo mam nadzieje ze ktoś się 2x zastanowi zanim zrobi zakupy na Morele.net oszczędzając 5 zl.
A już firmowego- trefnego montażu ("zgodnie z wewnętrznymi wytycznymi") - zdecydowanie nie polecam.

/udanego Black Friday

komentarz 26 listopada 2020 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
Potwierdzam, najgorszy duży sklep z elektroniką w polskim internecie.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 26 listopada 2020 przez KamQiX Dyskutant (9,090 p.)
Dla równowagi i oddania sprawiedliwości dodam, że kupowałem kilka razy, po kilka rzeczy i nie miałem żadnych problemów. Z tym, że nie zamawiałem nigdy żadnych usług typu montaż komputera.

Edit: dobra, przypomniałem sobie. Przy jednym zamówieniu przewidywana data dostawy znacząco się opóźniła o jakiś tydzień, bo mieli problem z czajnikiem, który zamawiałem. Musiałem anulować ten jeden produkt, bo zależało mi na czasie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 423 wizyt
pytanie zadane 15 marca 2021 w Offtop przez Kochany 1337 Użytkownik (860 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 211 wizyt
pytanie zadane 14 marca 2021 w Offtop przez Kochany 1337 Użytkownik (860 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 456 wizyt
pytanie zadane 1 maja 2018 w Offtop przez kamil29 Obywatel (1,230 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...