• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Animacje SVG po przyciśnięciu

Object Storage Arubacloud
+2 głosów
124 wizyt
pytanie zadane 22 listopada 2020 w HTML i CSS przez Nortis Nowicjusz (140 p.)
Witam

Stworzyłem kilka obiektów przy użyciu <path> i chcę je zanimować. Gdyby chodziło jednak tylko o to, to bym sobie poradził. Muszą to być animacje aktywowane po przyciśnięciu danego obrazka. Próbowałem wielu rzeczy, przejrzałem wiele stron oraz obejrzałem wiele filmików, jednak żaden nie był w stanie mi tego ładnie wyjaśnić.
komentarz 23 listopada 2020 przez VBService Ekspert (253,340 p.)

Próbowałem wielu rzeczy, przejrzałem wiele stron oraz obejrzałem wiele filmików, jednak żaden nie był w stanie mi tego ładnie wyjaśnić.

Może podaj konkretne linki do stron, które przejrzałeś, które ewentualnie Ciebie zainteresowały i opisz dokładnie czego nie rozumiesz na danej stronie. wink

komentarz 23 listopada 2020 przez Nortis Nowicjusz (140 p.)
Tutaj nie chodzi o niezrozumienie, ale o treść przekazaną. Owe filmy/strony nie odpowiadały na moje pytania. Dotyczyły one przeważnie animacji przy użyciu <circle> i innych gotowych figur podczas gdy to koniecznie muszą być <path>. Był tylko jeden film https://www.youtube.com/watch?v=HcGvR1otGQA&ab_channel=WebCraftie , jednak tłumaczył on robienie tylko animacji polegającej na zmianie koloru a moje próby przerobienia owej animacji na inną kończyły się fiaskiem.
komentarz 23 listopada 2020 przez VBService Ekspert (253,340 p.)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 24 listopada 2020 przez icelify Użytkownik (800 p.)
https://codepen.io/Icelify/pen/JjKgxZB

Zrobiłem prostą animację na click, z użyciem input checkbox w samym css.

Jeśli chcesz inny efekt (np. żeby animacja uruchamiała się od nowa za każdym kliknięciem, to daj znać)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 472 wizyt
pytanie zadane 29 września 2018 w Grafika i multimedia przez Jan Machelski Nowicjusz (200 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 173 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 137 wizyt
pytanie zadane 3 października 2015 w JavaScript przez chris Gaduła (3,680 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...