• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Manager zdjęć i filmów z nawigacją fasetową, gotowe rozwiązania

Object Storage Arubacloud
0 głosów
115 wizyt
pytanie zadane 13 listopada 2020 w JavaScript przez stellatus Obywatel (1,390 p.)
edycja 20 listopada 2020 przez stellatus

Potrzebuję kodu źródłowego małego managera zdjęć i filmów z nawigacją fasetową. Nie chcę go podłączać do bazy danych (Edycja 20.11.20: jednak dobrze byłoby gdyby projekt był już gotowy do podłączenia). Wszystkie dane o odnośnikach i wyglądzie katalogu mają być w plikach JSON. Innymi słowy:
1. użytkownk wczytuje lub tworzy dwa rodzaje plików JSON, jedne zawierają dane o odnośnikach, a drugie o wyglądzie katalogu
2. pojawia mu się katalog, coś jak to: https://jsfiddle.net/cigol/0ef9qeos/5/
3. użytkownik może zarządzać katalogiem, przede wszystkim usuwać/dodawać odnośniki oraz filtry (tagi, kategorie, kolory, etc.), jak również zapisywać zmiany.

Szukam już dość długo i na razie wydaje mi się, że najszybszym rozwiązaniem byłoby ściągnąć jakąś bibliotekę do nawigacji fasetowej np. https://github.com/itemsapi/itemsjs z szablonem html/css i dodać do tego funkcje modyfikujące pliki JSON. Tylko, że to jest chyba zbyt pracochłonne rozwiązanie. Może są takie rzeczy już gotowe?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 19 listopada 2020 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
gotowce sa raczej u osob, ktore to klepia na codzien, mam rozumiec ze szukales i nie znalazles i liczysz, ze jak ktos inny poszuka to cos jednak znajdzie? Czy liczysz na to, ze ktos Ci w wolnym czasie zrobi?

No bo konkluzja po zadaniu pytania (jak i przed) jest jasna. Kolejnosc tez. Czym sie rozni wyszukiwanie po tagach? Swoja droga JSON bez bazy... kto wiem, moze u Ciebie sie sprawdzi.
komentarz 20 listopada 2020 przez stellatus Obywatel (1,390 p.)
Dzięki za odpowiedź. Może "manager" to złe słowo. To co opisałem jest elementem wielu różnych aplikacji. Myślę, że nie ma sensu tego robić od nowa. Na razie znalazłem coś takiego: https://forum.pasja-informatyki.pl/516781/itemsapi-starter-instalacja-aplikacji-na-localhost-windows Tam jest podłączenie do bazy, ale właściwie to dobrze (zmieniłem zdanie, muszę zedytować to pytanie). Itemsapi-starter zawiera chyba wszystko co potrzebne, wymaga stosunkowo niewielkich modyfikacji. Główny problem polega na tym, że nikt jej od kilku lat nie uaktualniał, zatem z pewnością istnieje gdzieś jakieś rozwiązanie "na topie".

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 139 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 113 wizyt
–5 głosów
6 odpowiedzi 401 wizyt
pytanie zadane 14 października 2017 w Inne języki przez Patryk L Bywalec (2,000 p.)

92,596 zapytań

141,446 odpowiedzi

319,722 komentarzy

61,981 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...