• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Google Chrome - brak reakcji

Object Storage Arubacloud
+1 głos
340 wizyt
pytanie zadane 17 października 2020 w Systemy operacyjne, programy przez gmcode Gaduła (3,120 p.)
Nie dawno zaktualizowałem system do najnowszej wersji i od tego momentu nie działa mi Google Chrome. Przeglądarka jest jedynie włączona na dole w pasku jak na nią najade widzę w podglądzie ze jest aktywna ale nie mogę jej otworzyć na pełen ekran. Odinstalowanie nic nie dało, czy ktoś ma pomysł co może pomoc ?
komentarz 17 października 2020 przez Kazafka Nowicjusz (200 p.)

Ten artykuł może Ci pomóc: Google Support

komentarz 17 października 2020 przez gmcode Gaduła (3,120 p.)
już to widziałem, niestety nie pomogło
komentarz 17 października 2020 przez Kazafka Nowicjusz (200 p.)
Hmmm, trudno mi powiedzieć co mógłbyś zrobić...

Większość rozwiązań polega na zmianie ustawień wyświetlania.

Jedyne, co przychodzi mi do głowy, to twardy reset komputera. Miałem podobny problem, ale chodziło tu o pliki systemowe. Wykonałem twardy reset i wszystko zaczęło działać poprawnie.
komentarz 17 października 2020 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
edycja 17 października 2020 przez JakSky

@gmcode, zaktualizowałem system

W sensie zaktualizowałeś Windows 10? Obecnie trwa wielka awaria w Windows 10, możliwe, że jest to kolejny bubel. Tak btw kiedy tego Windowsa poprawią. Dwa miesiące i nadal nic... A komputer uruchamia się 40 minut xd

komentarz 17 października 2020 przez gmcode Gaduła (3,120 p.)
tak kilka dni temu zaktualizowałem win 10 wcześniej Google Chrome działał bez problemu
komentarz 17 października 2020 przez JakSky Stary wyjadacz (14,770 p.)
To może usuń aktualizację? Najlepiej wszystkie te wydane po czerwcu.
komentarz 17 października 2020 przez gmcode Gaduła (3,120 p.)
jedynie część jestem w stanie odinstalować, przy kilku nie ma takiej możliwości

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 2,400 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 208 wizyt
pytanie zadane 5 września 2022 w Systemy operacyjne, programy przez Karson Obywatel (1,000 p.)
+1 głos
0 odpowiedzi 712 wizyt
pytanie zadane 15 marca 2021 w Systemy operacyjne, programy przez Anku Początkujący (320 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...