• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Program symulujący keyboard - potrzebuję dźwięki

Object Storage Arubacloud
0 głosów
695 wizyt
pytanie zadane 17 sierpnia 2015 w Offtop przez Eerie Mądrala (7,130 p.)
Chciałbym napisać w C++ program muzyczny, który symuluje keyboard. Wiecie, taki instrument. Został mi ostatni odcinek z kursu obiektowego C++ M.Zelenta i myślę, że chciałbym zrobić taki prosty programik z dźwiękami.

Coś prostego: ładnie narysowana klawiaturka, jak klikniesz na klawisz albo wciśniesz przycisk z klawiatury, to odtworzony zostanie przypisany mu dźwięk.

Potrzebuję tylko jednego: dźwięki keyboarda, każdy dźwięk w osobnym pliku zapisanym w formacie mp3.

Nie mogę tego tylko na necie nigdzie znaleźć. Może ktoś coś wie? Bardzo by mi się to przydało.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 17 sierpnia 2015 przez czoperek Obywatel (1,060 p.)
edycja 17 sierpnia 2015 przez czoperek
nie wiem nic o dzwiękach juz nagranych ale możesz nagrać własne, wystarczy że wejdziwesz na jakis symulator pianina i bedziesz po kolei nagrywał każdy dzwięk.
komentarz 17 sierpnia 2015 przez Patrycjerz Mędrzec (192,320 p.)
Nie wiem, czy mówię prawdę, ale chyba wystarczy jeden dźwięk danego instrumentu, a kolejne jego tonacje tworzysz poprzez modyfikację częstotliwości.
komentarz 17 sierpnia 2015 przez Hadamalush Obywatel (1,880 p.)
każdy* ,musialem ,bo ,az oczy bolą xD

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 135 wizyt
pytanie zadane 30 sierpnia 2018 w Sprzęt komputerowy przez Linux31 Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
3 odpowiedzi 251 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 108 wizyt
pytanie zadane 26 sierpnia 2016 w C i C++ przez Platiniumekk Początkujący (250 p.)

92,584 zapytań

141,433 odpowiedzi

319,668 komentarzy

61,966 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...