• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Katalog produktów z możliwością zamówienia wyceny

Object Storage Arubacloud
0 głosów
166 wizyt
pytanie zadane 27 września 2020 w Systemy CMS przez Pegaz Nowicjusz (150 p.)
Witam,

Potrzebuję wykonać stronę z katalogiem produktów dla swojej firmy. Głównymi założeniami jakie ma spełnić to możliwość dodania indywidualnych produktów, każdy produkt ma kilka lub kilkanaście wariantów i parametrów, takich jak kolor, rozmiar czy gramatura. Klient musi mieć możliwość zamówienia większej ilości produktów w kilku wariantach na raz z poziomu strony danego produktu. Czyli możliwość wybrania koszulki w danym kolorze i dodaniu 30 koszulek m 100 l i 59 xl. Po czym dodania pliku do nadruku, oraz informacji do przesłania wyceny (nie potrzebne jest kupowanie i ceny produktów ponieważ wszystko jest skierowane do B2B). Najlepszą stroną jaką znalazłem z takimi możliwościami to https://www.realthread.com/products i na przykład https://www.realthread.com/products/next-level-apparel-6210-premium-cvc-crew?color=bondi-blue&side=front . Oczywiście nie potrzebna jest funkcja robienia wizualizacji na stronie, takiego kreatora.

Klient wchodzi na stronę katalogu, filtruje produkty po lewej stronie po parametrach, wybiera produkt. Na stronie produktu wybiera kolor ilości poszczególnych rozmiarów, dodaje plik do druku oraz dodatkowe usługi po czym zamawia wycenę która zostanie przesłana na mail klienta ręcznie przez mnie.

Bardzo proszę o pomoc na czym najlepiej postawić coś podobnego. Próbowałem na woocommerce, ale jest dużo ograniczeń co do atrybutów oraz zamawiania hurtowego. Znalazłem jeden plugin, ale to nadal nie rozwiązuje problemu przesłania pliku i dodatkowych usługi i zamówienia wyceny.

Może podpowiecie na czym postawiona jest strona przesłana którą podlinkowałem? Z kodu nic nie wynika.

Jeśli nie ma prostych rozwiązań, gdzie się najlepiej zgłosić do stworzenia takiego katalogu?

Pozdrawiam, i proszę o pomoc

Piotr Drosio

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 27 września 2020 przez dayvu Obywatel (1,470 p.)
Magento 2 - Posiada mnóstwo darmowych/płatnych pluginów. Dla prostych stron dość łatwy w instalacji i stosunkowo tani. Za większe customizacje kodu radzę się samemu nie brać, chyba że instalacja pluginów tylko. Koszty dla indywidualnych rozwiązań rosną bardzo szybko.
komentarz 27 września 2020 przez Pegaz Nowicjusz (150 p.)
Czyli podejrzewam ze najlepiej zlecić wykonanie tego komuś kto się zna. Zakładając że kupię plugin który nie będzie zapewniał tego co potrzebuje a sam tego nie okoduje to takimi zakupami pluginów mogę szybko dobić do 500$
komentarz 27 września 2020 przez techno16 Gaduła (4,780 p.)
Pytanie tylko czy warto? Firma ma płacić tobie, nie na odwrót. Nie chce wchodzić w szczegóły, ale daleko nie zajdziesz znajdując sobie ludzi robiących zadania za Ciebie..
komentarz 27 września 2020 przez dayvu Obywatel (1,470 p.)
@techno16 nie do końca się zgadzam z Twoją tezą, że daleko nie zajdzie. Nie po to ludzie specjalizują się w danej dziedzinie żeby wszystko poza nią też robić. Chyba, że ktoś ma klienta, który nie wie o podwykonawcach

@Pegaz no dokładnie i nie jest powiedziane, że będą działać idealnie. Samemu można śmiało ten system zainstalować i postawić na jakimś serwerze, sprawdzić czy dziala. Nic specjalnego. Ale potem to wspierać to już co innego, na przykład zobaczysz białą stronę, a się okaże że to głupie źle ustawione prawa do jakiegoś katalogu...
komentarz 27 września 2020 przez Pegaz Nowicjusz (150 p.)

@techno16,

Głównie moja firma i ja zajmuję się nadrukami na odzieży tekstyliach drukuje nawet na gotowych rajstopach ogólnie pełny sitodruk. Prostą stronę oparta na HTML CSS query ogarnąłem. Postanowiłem postawić także katalog produktów, ale poległem. Zrobiłem katalog, filtrowanie na stronie głównej katalogu po atrybutach (marka, rodzaj, kolor, gramatura) ale właśnie na stronie produktu zamawianie hurtowe oraz wgranie pliku, dodanie danych kontaktowych tak żeby wszystko działało niestety nie potrafię tego wykonać. 

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 346 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 34 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 250 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...