• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Program do rysowania na androida

Object Storage Arubacloud
0 głosów
310 wizyt
pytanie zadane 6 września 2020 w Urządzenia mobilne przez Amunius Początkujący (280 p.)
Witam,

Ostatnio tworzę grę Pixel art i potrzebuje rysunków postaci. Jestem często poza domem więc potrzebuję jakiegoś programu na androida do rysowania. Polecacie jakiś? Ważne aby dało się ustawić własną rozdzielczość obrazka np. 16 na 16 pixeli, nie było reklam i aby były warstwy. Niby mam Gimpa na telefonie ale szukam czegoś dostosowanego typowo pod androida. Jeżeli znacie jakieś ciekawe programy do rysowania na androida to napiszcie :)

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 8 września 2020 przez Stami Gaduła (3,790 p.)

PixelStudio - Pixel Art Editor, GIF Animation

Własna rozdzielczość jest, warstwy są, reklamy niestety też, ale po teście tylko jedna sie wyświetliła przez pare minut rysowania, na samym początku. 

komentarz 8 września 2020 przez Amunius Początkujący (280 p.)
Dzięki za polecenie tego programu :)

Wcześniej testowałem kilka najbardziej popularnych programów i żaden mi nie odpowiadał. Już myślałem że żadnego fajnego nie znajdę.

Podobne pytania

0 głosów
4 odpowiedzi 251 wizyt
0 głosów
2 odpowiedzi 5,607 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 354 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...