• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

GTX 1080 ti czy RTX 2070 Super

Object Storage Arubacloud
0 głosów
265 wizyt
pytanie zadane 17 sierpnia 2020 w Sprzęt komputerowy przez matizuu Obywatel (1,100 p.)
Którą kartę bardziej opłaca się wybrać, i dlaczego?

Do porównania można też dorzucić RTX 2080 Super, ona też wchodzi w grę.

Różnice w tych internetowych porównywarkach są tak małe, że nie wiem w którą kartę zainwestować.
1
komentarz 17 sierpnia 2020 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)
Z tych dwóch wziąłbym  2070 Super (do gier). 11 GB ma mniejsze znaczenie w większości gier niż szybszy procek i nowe ficzery jak ray tracing. Poza tym poczekaj do września (patrz niżej).

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 17 sierpnia 2020 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)
Zależy do czego? Tylko do gier?

Poza tym, wstrzymałbym się dwa tygodnie, bo 1 września (wieczorem) jest prezentacja nowej linii 3000 (Ampere). Nawet jak nie kupisz, Ampere to wszystkie starsze karty powinny stanieć dość znacząco.
komentarz 18 sierpnia 2020 przez matizuu Obywatel (1,100 p.)
Dzięki poczekam, słyszałem coś tam o nowej linii ale nie wiedziałem, że już będą.

Nie tylko do gier, właściwie bardziej zestaw do programowania, nawet nie chciałem wymieniać karty graficznej, miałem sobie zostawić 1070. Wybrałem sobie tylko mocny procek bo i9-10900k.

Ale jak napisałem do sklepu, żeby mi coś złożyli to wysłali mi zestaw z 2080 Super.
komentarz 18 sierpnia 2020 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)
Jeśli wierzyć przeciekom, nowe karty ngreedia będą sporo wydajniejsze, ale też mogą być zauważalnie droższe. Z rumorsów wynika że dostaną sporo więcej VRAM. Topowa 3090 ma mieć 24 GB.

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 282 wizyt
pytanie zadane 6 lutego 2022 w Sprzęt komputerowy przez AleOlek Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 443 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...