• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Problem z nagraniem pliku na płytę CD

Object Storage Arubacloud
0 głosów
671 wizyt
pytanie zadane 30 czerwca 2020 w Sprzęt komputerowy przez mb Nowicjusz (120 p.)
Cześć,

mam do Was pytanie a zarazem prośbę. Mam problem z nagraniem pliku na płytę CD-R. Podczas nagrywania wyskakuje błąd: "Dysk nie został pomyślnie nagrany. Sprawdź, czy nagrywarka CD lub DVD ma zainstalowane najnowsze oprogramowanie układowe, i ponów próbę". Dla stacji dysków oraz oprogramowania układowego sterowniki są aktualne, więc nie wiem, gdzie może leżeć problem. Dodam również, że około półtora roku temu zaktualizowałem sobie system z Win 8.1 64bit na Win 10 64 bit i od dłuższego czasu nie używałem nagrywarki. Model mojego laptopa to: MSI GT60 2PC Dominator. Co najlepiej zrobić w takiej sytuacji?

Jeżeli chodzi o takie sprawy to jestem laikiem, więc proszę o wyrozumiałość.

2 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 30 czerwca 2020 przez F1iper Nowicjusz (140 p.)
Cześć, czy jesteś pewien, że na tej płycie nie ma żadnych danych ? Czy napęd "czyta" płyty ? Jakiego programu do nagrywania używasz ? I czy próbowałeś odinstalować sterowniki, a następnie ponownie je zaciągnąć ?
komentarz 30 czerwca 2020 przez mb Nowicjusz (120 p.)
Płyta jest nowa ze sklepu, więc na pewno nie ma na niej żadnych danych. Napęd normalnie "czyta" płyty, a do nagrywania używam opcji "nagraj na dysk", po której naciśnięciu wyskakuje wyszczególniony w poście błąd. Sterowniki odinstalowałem i zainstalowałem ponownie, ale błąd jest dalej taki sam.
0 głosów
odpowiedź 30 czerwca 2020 przez Nabuchadonozor Gaduła (3,120 p.)
Jaki plik (w jakim formacie) próbujesz nagrać? Przeważnie to jest najczęstszy błąd. Upewnij się, czy plik w tym formacie, w którym próbujesz nagrać, jest obsługiwany w płytach CD-R.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 711 wizyt
pytanie zadane 7 stycznia 2019 w Sprzęt komputerowy przez Adrian Paź Obywatel (1,270 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 155 wizyt
pytanie zadane 9 listopada 2019 w Sprzęt komputerowy przez 25GuDbEs Początkujący (360 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 323 wizyt
pytanie zadane 28 lutego 2020 w Grafika i multimedia przez Mavimix Dyskutant (8,390 p.)

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...