• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Nie mogę oglądać streeamów na youtubie (Ubuntu) PILNE

Object Storage Arubacloud
0 głosów
662 wizyt
pytanie zadane 19 czerwca 2020 w Systemy operacyjne, programy przez KumberTwo Dyskutant (8,270 p.)
zamknięte 19 czerwca 2020 przez KumberTwo

Hej, od kiedy zainstalowałem linuxa (ubuntu) nie mogę oglądać liveów na youtubie. Nie było to dla mnie jakoś kłopotliwe, ale jutro jest lekcja OKI i chciałbym na niej być, więc proszę o szybką pomoc. Gdy wchodzę na jakiś stream wyświetla mi się komunikat:
Twoja przeglądarka nie rozpoznaje obecnie żadnego z dostępnych formatów wideo.
Kliknij tutaj, aby wyświetlić najczęstsze pytania na temat filmów w standardzie HTML5.
Gdy wchodzę w link, wyświetla mi się jakże radosna informacja: "Właśnie tak. Twoja przeglądarka jest aktualna, a to oznacza, że możesz korzystać z najnowszych funkcji YouTube. Dobrej zabawy!" Cały czas miałem problem z firefoxem, więc stwierdziłem, że może zainstaluje operę. Niestety, na niej problem jest analogiczny sad Jeszcze raz, bardzo proszę o szybką pomoc i dziękuję.

komentarz zamknięcia: Już się udało: sudo apt-get install ubuntu-restricted-extras i wszystko działa :)
komentarz 20 czerwca 2020 przez Szymczak_7 Obywatel (1,860 p.)
Nie ma za co :)

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 19 czerwca 2020 przez Szymczak_7 Obywatel (1,860 p.)
wybrane 20 czerwca 2020 przez KumberTwo
 
Najlepsza

Spróboj tego: 

sudo apt-get install ubuntu-restricted-extras

sudo apt-get install flashplugin-nonfree
komentarz 19 czerwca 2020 przez KumberTwo Dyskutant (8,270 p.)

Coś się zainstalowało, ale niestety nie działa. Może trzeba to jakoś dodatkowo podpiąć pod firefoxa jeśli to plugin? Jak nie, to wiesz może jak tot teraz odinstalować? wink

Podobne pytania

0 głosów
0 odpowiedzi 97 wizyt
pytanie zadane 15 października 2019 w Sieci komputerowe, internet przez Czarny Blek Nowicjusz (120 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 460 wizyt
pytanie zadane 20 marca 2023 w Systemy operacyjne, programy przez maxkolanko1998 Gaduła (3,230 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 119 wizyt

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...