• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Plik którego nie można usunąć

Object Storage Arubacloud
+1 głos
192 wizyt
pytanie zadane 15 czerwca 2020 w Systemy operacyjne, programy przez PrkLe Początkujący (300 p.)
Cześć, ostatnio tworzyłem pixelart w programie "aseprite" gdy już skończyłem chciałem zapisać plik w formacie .png
Gdy plik się tworzył w połowie ładowanie zacieło się, postanowiłem chwile poczekać ale to nic nie dało więc, wyłączyłem ten program, utworzył mi się ten plik co miał być w formacie .png ale jakby nie istniał. Nie ma żadnych formatów, nie można go usunąć, zmienić nazwy, dać do jakiegoś folderu, włączyć go, itp. Chciałem otworzyć ten plik za pomocą notatnika, nie mogłem ponieważ, plik "nie istniał" wie ktoś jak taki plik usunąć? ;/

2 odpowiedzi

+1 głos
odpowiedź 19 czerwca 2020 przez VBService Ekspert (253,340 p.)
wybrane 19 czerwca 2020 przez PrkLe
 
Najlepsza
  1. Klawisz: Windows + R
  2. W pole Otwórz wpisz: cmd + Enter
  3. Wpisz w oknie cmd: cd %userprofile%\Desktop + Enter
  4. Wpisz: dir twarz* + Enter
  5. Wpisz: del /F twarz* +Enter
1
komentarz 19 czerwca 2020 przez PrkLe Początkujący (300 p.)
Działa :D, dzięki wielkie.
0 głosów
odpowiedź 17 czerwca 2020 przez VBService Ekspert (253,340 p.)
  1. Otwórz Eksplorator plików windows
  2. Kliknij prawym przyciskiem myszy na literze dysku, na którym znajduje się uszkodzony plik
  3. Z menu kontekstowego wybierz polecenie Właściwości
  4. W otwartym oknie przejdź do zakładki Narzędzia
  5. W otwartej zakładce kliknij jak pokazano na obrazku poniżej
komentarz 18 czerwca 2020 przez PrkLe Początkujący (300 p.)
Przeskanowałem, lecz nic wykryło tego pliku ;/
komentarz 19 czerwca 2020 przez VBService Ekspert (253,340 p.)

Możesz wstawić printsrc z eksplorera pików, gdzie znajduje się ten plik cos w stylu jak poniżej

 

1
komentarz 19 czerwca 2020 przez PrkLe Początkujący (300 p.)

Jasne

Podobne pytania

+2 głosów
0 odpowiedzi 105 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 196 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 138 wizyt
pytanie zadane 1 grudnia 2016 w C i C++ przez Shiro Stary wyjadacz (10,300 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...