• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Chłodzenie, czy wejdzie?

0 głosów
42 wizyt
pytanie zadane 7 czerwca 2020 w Sprzęt komputerowy przez ero09 Nowicjusz (120 p.)

Witam, piszę tutaj, gdyż nie jestem pewien, czy zakup jakiegokolwiek chłodzenia cpu przejdzie, gdyż mam chłodzenie standardowe intel, i styka się ono z pamięcią RAM, ((płyta główna: https://www.x-kom.pl/p/421061-plyta-glowna-socket-1151-gigabyte-h310m-ds2.html)) ((natomiast RAM: Kingston 8GB 2666MHz HyperX FURY Red CL16)) o wysokość chłodzenia nie muszę się martwić, wejdzie 16cm, budżet do chłodzenia to ok 200zł, ale nie wiem, czy nawet chłodzenie za 30zł wejdzie, skoro te od intela się styka z Ramem, jeżeli się mylę lub budowa chłodzeń jest nieco wyższa co uniemożliwia styk z RAM czy coś w tym stylu, to proszę o komentarz, a dodatkowo, jeżeli czujecie się na sile to możecie mi wysłać linka do jakiegoś chłodzenia do 200zł, które wejdzie mi w tą małą płytkę główną, dziękuję.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 69 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 355 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 691 wizyt
pytanie zadane 21 września 2017 w Sprzęt komputerowy przez MrOften Początkujący (310 p.)

86,484 zapytań

135,239 odpowiedzi

300,481 komentarzy

57,230 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...