• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Chłodzenie, czy wejdzie?

Object Storage Arubacloud
0 głosów
206 wizyt
pytanie zadane 7 czerwca 2020 w Sprzęt komputerowy przez ero09 Nowicjusz (120 p.)

Witam, piszę tutaj, gdyż nie jestem pewien, czy zakup jakiegokolwiek chłodzenia cpu przejdzie, gdyż mam chłodzenie standardowe intel, i styka się ono z pamięcią RAM, ((płyta główna: https://www.x-kom.pl/p/421061-plyta-glowna-socket-1151-gigabyte-h310m-ds2.html)) ((natomiast RAM: Kingston 8GB 2666MHz HyperX FURY Red CL16)) o wysokość chłodzenia nie muszę się martwić, wejdzie 16cm, budżet do chłodzenia to ok 200zł, ale nie wiem, czy nawet chłodzenie za 30zł wejdzie, skoro te od intela się styka z Ramem, jeżeli się mylę lub budowa chłodzeń jest nieco wyższa co uniemożliwia styk z RAM czy coś w tym stylu, to proszę o komentarz, a dodatkowo, jeżeli czujecie się na sile to możecie mi wysłać linka do jakiegoś chłodzenia do 200zł, które wejdzie mi w tą małą płytkę główną, dziękuję.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 195 wizyt
pytanie zadane 28 maja 2020 w Sprzęt komputerowy przez xTMx3 Obywatel (1,560 p.)
0 głosów
1 odpowiedź 494 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 877 wizyt
pytanie zadane 21 września 2017 w Sprzęt komputerowy przez MrOften Początkujący (310 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...