• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Komputer Help me ! 3000-3500max

Object Storage Arubacloud
0 głosów
102 wizyt
pytanie zadane 31 maja 2020 w Sprzęt komputerowy przez Tadzio001 Obywatel (1,610 p.)
Witam wszystkich chciałbym złożyć skrzynie za kwote taka jak w temacie chodzi mi głownie o takie podzespoły gdzie bede miał możliwość pograć w najnowsze tytuły i raz na jakis czas ulepszać skrzynke zeby nie wymieniać całej płyty itp tylko karte graficzna czy to procesor czy ram itp.

Drugie takie mniej ważne pytanie moje to co lepiej skladac takiego kompa za te max 3500zl czy laptopa kupic od razu mowie ze nie jestem jakims maniakiem gier ale jak juz mialbym w coś grać to przy full detalach.

Dzieki.
komentarz 1 czerwca 2020 przez spamator12 Nałogowiec (28,230 p.)
jak mozesz to bierz lapka - ale tylko jakis kadlubek. Te klejone/lutowany to o kant dup...

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 1 czerwca 2020 przez Stever Nałogowiec (25,720 p.)

@Todzio001 Zestaw komputerowy będzie wydajniejszy, jeżeli nie potrzebujesz mobilności, to zdecydowanie warto.

Moja propozycja: https://www.x-kom.pl/lista/qr33kfyrr

  1. AMD Ryzen 5 2600
  2. ASRock B450 Pro4
  3. Patriot 16GB (2x8GB) 3000MHz CL16 Viper 4 Blackout
  4. Plextor 512GB 2,5" SATA SSD M8VC
  5. ASRock Radeon RX 5600 XT Challenger D OC 6GB GDDR6
  6. Regnum RG6V TG Pure Black
  7. SilentiumPC Vero L3 600W 80 Plus Bronze

Jeżeli chodzi o laptop, ranking polecanych https://techlords.pl/polecane-laptopy/

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 758 wizyt
+1 głos
3 odpowiedzi 240 wizyt
0 głosów
4 odpowiedzi 245 wizyt
pytanie zadane 27 maja 2018 w Sprzęt komputerowy przez buła Nowicjusz (160 p.)

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...