• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

bot łapiący przedmioty w grze na facebooku

Object Storage Arubacloud
0 głosów
204 wizyt
pytanie zadane 29 maja 2020 w C i C++ przez weedlas Nowicjusz (140 p.)

Poszukuje bota do gry na facebooku coś na zasadzie kto szybciej zbierze ten wygrywa daje link do filmiku na youtube potrzebuje aby bot jak najszybciej nacisnal przycisk na srodku odrazu kiedy pojawi sie na kole widoczny na filmie obiekt proszę zacząć oglądanie filmiku od 12-13 sekuny . Czy wogole jest to mozliwe ?https://www.youtube.com/watch?v=znbQ_iWKEO8

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 30 maja 2020 przez niezalogowany
Jeśli to "losowanie" trwa stałą ilość sekund, to można użyć najzwyklejszego autoclicera z ustawionym timerem. Jeśli nie, trzeba sprawdzać co np. sekundę czy przycisk "SPIN" widnieje na ekranie. Jeżeli jest on widoczny, trzeba go kliknąć. Są to podstawy pisania skryptów, nie jest to więc trudne.
komentarz 30 maja 2020 przez weedlas Nowicjusz (140 p.)
Cześć, nie wiem czy się zrozumieliśmy chodzi mi o to aby bot nacisnął przycisk "SPIN" tylko i wyłącznie wtedy gdy w górnej części tego koła pokaże się obiekt, jak na filmiku do którego załącznik podałem powyżej widać to pomiędzy 0:13 a 0:16 sekundą po prostu dużo osób czeka aż pojawi się ten obiekt i kto wtedy naciśnie przycisk "SPIN" jako pierwszy zgarnia nagrodę , nikt nie wie kiedy to się stanie ponieważ ten obiekt z nagrodą pojawia się losowo . Bardzo proszę o jak najwięcej informacjii na ten temat ponieważ niigdy nie miałem doczyniienia z tą dziedziną informatyki
komentarz 30 maja 2020 przez niezalogowany
Ten filmik był mało szczegółowy i nie wiedziałem o co dokładnie chodzi. Jednakże zasada pozostaje ta sama, czyli jeśli to nad przyciskiem "SPIN" jest na ekranie, to kliknij przycisk poniżej. Można to zrobić w Pythonie za pomocą pyautogui. Pewnie nic nie rozumiesz z tych nazw, ale gdybyś przesłał mi obraz z tym obiektem nad przyciskiem (a jeśli ten obrazek albo kolory na nim się zmieniają to nie przesyłaj) i mógłbym napisać ci skrypt. To jest paręnaście linii kodu, więc nie jest to wymagający projekt.
komentarz 31 maja 2020 przez weedlas Nowicjusz (140 p.)
Cristofer6 jednak zrrozumiałeś wszystko doskonale i masz rację kolory - odcienie tego obiektu sie zmieniaja,  byłbym wdzięczny zanapisanie tego skryptu  i poinstruowanie jak to odpalić , ile będzie mnie  to kosztować? odrazu mówie, ze jestem zainteresowany
komentarz 31 maja 2020 przez niezalogowany
Nic nie będzie kosztować ;) To jest raptem kilkanaście albo kilkadziesiąt linii kodu. Dzisiaj nad tym popracuję według tego wideo.
komentarz 31 maja 2020 przez weedlas Nowicjusz (140 p.)
Cristofer6  jestem Ci bardzo wdzięczny za pomoc mam nadzieję, ze dobro wróci do Ciebie, ja w takich rzeczach jestem zwykłym żółto dziobem a naprawdę bardzo mi się to  przyda

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 219 wizyt
pytanie zadane 8 maja 2020 w C i C++ przez weedlas Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 394 wizyt
pytanie zadane 20 czerwca 2019 w JavaScript przez Kubax Początkujący (430 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 4,819 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...