• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Kierunek technikum/ studiów o tematyce hardware

0 głosów
211 wizyt
pytanie zadane 1 maja 2020 w Sprzęt komputerowy przez Jakub wojownik Początkujący (400 p.)
edycja 2 maja 2020 przez Jakub wojownik
Witam Od roku uczęszczam do technikum na kierunku teleinformatyk. Niestety przez reformę zmieniły się egzaminy zawodowe na tym kierunku przez co nie będę miał takiego samego testu co technik informatyk. Na szczęście podczas rekrutacji miałem najwięcej punktów z wszystkich moich rówieśników na moim kierunku a i teraz mam dosyć dobre oceny więc o przepisanie się do innej klasy bądź szkoły się nie denerwuję. Patrząc na moją przyszłość technik teleinformatyk jest ciekawym kierunkiem, aczkolwiek chciałbym się kształcić w kierunku bardziej serwisowym hardware'a w laptopach czy komputerach stacjonarnych. Sam złożyłem już parę komputerów, ale wiem ,że nie tylko na tym polega hardware. Po za tym jest również naprawa części komputerowych, laptopów czy telefonów. Więc pytanie moje brzmi następująco. Jaki jest kierunek w technikum by posiadać wiedzę na temat napisany powyżej? Jeżeli nie ma takiego (co sam z resztą zakładam) czy istnieją jakieś studia związane z tą tematyką?

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 2 maja 2020 przez eunstachy Stary wyjadacz (14,080 p.)
Nie wiem jak jest teraz, ale kilka lat temu hardware był na pierwszym roku technikum informatycznego. Na Twoim miejscu zastanowił bym się, czy nie lepiej jednak pozostać przy teleinformatyce.
komentarz 2 maja 2020 przez Jakub wojownik Początkujący (400 p.)
no właściwie kierunek jest w porządku a informatyka nie chciałem wybrać przez software w przyszłości.

Podobne pytania

+2 głosów
1 odpowiedź 150 wizyt
pytanie zadane 24 maja 2020 w C i C++ przez tonn204 Mądrala (7,120 p.)
+1 głos
1 odpowiedź 208 wizyt
pytanie zadane 17 grudnia 2016 w Offtop przez jestembotem Użytkownik (610 p.)

88,699 zapytań

137,306 odpowiedzi

306,724 komentarzy

58,890 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Sklep oferujący ćwiczenia JavaScript, PHP, rozmowy rekrutacyjne dla programistów i inne materiały

Oto dwie polecane książki warte uwagi. Pełną listę znajdziesz tutaj.

...