• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Szukam ludzi do współpracy w tworzeniu OpenTibiaServer

Object Storage Arubacloud
0 głosów
153 wizyt
pytanie zadane 3 kwietnia 2020 w Nasze projekty przez RuinyOdbudowane Początkujący (330 p.)
Hej. Po długim czasie planuje stworzyć OTS'a na jednej ze starych wersji tibii - mam na myśli tibię 8.6

OTS z normalnym 1x lub lekko zwiększonym do max. 2x nabywaniem doświadczenia

taka bardziej przygodówka NO-PVP.

Potrzebuje przede wszystkim osoby ,która chętna jest pomóc mi tworzyć mapę do gry w dowolnym programie np. RME.

Swego czasu robiłem super mapy do tej gry jednak stworzenie całego świata zajmie trochę za dużo czasu jak na jedną osobę.

Zresztą dużo przyjemniej jest współpracować z osobą i współtworzyć produkt niż wszystkim zajmować się sam.

 

Proponuje darmowy komunikator Twist - mam tam założone zespoły w których współpracuje z różnymi osobami (jestem freelancerem)

Z wykształcenia informatyk.

Mam roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji komercyjnych jak i niekomercyjnych.

Programuje w takich językach jak PHP7 , MySQL, JavaScript wraz ze znajomością HTML5 i CSS3.

Tworzę aplikację oparte o wzorzec MVC i inne cuda na kiju.

Piszę to po to ,żeby pokazać ,że swoje programy piszę od podstaw i w przypadku tworzenia OTS będzie identycznie.

 

To może być ciekawe doświadczenie stworzyć coś większego wspólnymi siłami.

 

W ramach mojej działalności w internecie OTS jak powstanie będzie miał własną stronę WWW.

Mam jakieś pojęcie o języku LUA bo jako nastolatek programowałem w nim różne akcje czy NPC w OTS'ach.

 

Traktujcie to raczej jak zabawę ,a nie pomysł na biznes.

Jeśli macie trochę wolnego czasu i chcecie zrobić coś kreatywnego. Skontaktujcie się ze mną.

Nasze prace możemy wrzucać na GitHub do których tylko osoby uprawnione będą miały do nich dostęp.

 

Jeśli chcesz dołączyć do zespołu i masz głowę pełną pomysłów, a także zmysł estetyczny.

Napisz komentarz.Odpowiem na każde pytanie.

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+3 głosów
2 odpowiedzi 202 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 143 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 171 wizyt
pytanie zadane 5 stycznia 2022 w Nasze projekty przez Meib Nowicjusz (120 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,663 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...