• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Dobre, płatne kursy progamowania webowego

Object Storage Arubacloud
0 głosów
577 wizyt
pytanie zadane 29 lutego 2020 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez adam_jankowski Mądrala (5,970 p.)
Witam,

Ukończyłem niedawno wszystkie kursy pana Mirosława na youtubie i aktualnie nie mam pojęcia co ze sobą zrobić i gdzie się rozwijać. Nie mam czasu ani możliwości na uczęszczanie na zajęcia z programowania i dlatego myślałem o wykupieniu kursu przez internet.

Bardzo proszę o podesłanie mi dobrych kursów z których faktycznie będę mógł się czegoś nauczyć.

Z góry bardzo dziękuje,

Adam Jankowski
komentarz 29 lutego 2020 przez Benek Szeryf (91,010 p.)
Wypadałoby napisać z jakiego języka te kursy.
komentarz 1 marca 2020 przez adam_jankowski Mądrala (5,970 p.)
Wszystkie języki dotyczące programowania webowego
komentarz 1 marca 2020 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Nawet C++, czy C?
1
komentarz 1 marca 2020 przez Benek Szeryf (91,010 p.)
C, C++ to nie webówka.
4
komentarz 1 marca 2020 przez Comandeer Guru (601,530 p.)
Od kiedy wszedł WebAssembly, każdy język jest językiem webowym ¯\_(ツ)_/¯
komentarz 1 marca 2020 przez Benek Szeryf (91,010 p.)
Wow, dzięki +1.
komentarz 1 marca 2020 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)
Jest jeszcze REST API Casablanca (cpp rest SDK) dla C++. Mało kto tego używa, ale kilka dużych firm używa, wliczając w to MS.
komentarz 10 lutego 2021 przez Adryan Początkujący (320 p.)
przeniesione 10 lutego 2021 przez ScriptyChris
Pytanie co takiego naprawdę potrzebujesz, co chcesz robić ? Tematyka jest dosyć szeroka. Rozumiem kursy internetowe, to chodzi Ci o jakieś webinary ? Czy różne ćwiczenia do przerabiania ?

5 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 1 marca 2020 przez reaktywny Nałogowiec (40,990 p.)
Nie widziałem kursów ogólnych o web dev (o architekturze stron, sieciach, protokołach sieciowych, podejściach do projektowania, ze wstępem do baz danych czy takich zagadnień, jak web sockets, itd.). Wszystkie kursy jakie widziałem są ukierunkowane na konkretny język i framework (lub kilka frameworków).

Na start wziąłbym coś z Udemy.com - nie są to zwykle zbyt dobre kursy :) Ale są tanie i dają na początek ogólne pojęcie o temacie. A później to już książki, dokumentacja, ew. specjalizowane kursy (droższe, bardziej profesjonalne).

Lepsze kursy ma Lynda, Wintellect, Skillshare itp.
0 głosów
odpowiedź 2 marca 2020 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)

To jest najbardziej zaawansowana strona z kursami o webdevie - frontendmasters.com.

Jest ona dość droga (w porównaniu do udemy), ale zdecydowanie najlepsza. Nie ma tam kursów po polsku.

–1 głos
odpowiedź 2 marca 2020 przez pvalue Dyskutant (8,720 p.)
edycja 2 marca 2020 przez pvalue

Polecam kursy Arka -> videokurs.pl są także na Udemy oraz EduWeb.pl oraz

wyszukiwarke kursów https://hackr.io/

–1 głos
odpowiedź 9 lutego 2021 przez Matek1924 Początkujący (300 p.)
Cześć.

Ja polecam kursy z kkz wybierasz sobie kwalifikację (w tym przypadku inf04) i możesz kiedy chcesz je robić są też praktyki w miejscach pracy w twojej miejscowości na koniec możesz uzyskać technika programistę
–2 głosów
odpowiedź 1 marca 2020 przez niezalogowany
edycja 1 marca 2020
Możesz zapoznać się z ofertą tych kursów, może coś wybierzesz. Ja zrobiłem tu kurs Wordpress tworzenie stron od podstaw i jestem zadowolony.

https://strefakursow.pl/

Podobne pytania

0 głosów
3 odpowiedzi 1,635 wizyt
+7 głosów
0 odpowiedzi 339 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...