• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Nadpisany skrót klawiszowy do napisania ą - jak przywrócić

Object Storage Arubacloud
0 głosów
974 wizyt
pytanie zadane 27 lutego 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Krzysiudan Użytkownik (500 p.)
zamknięte 27 lutego 2020 przez Krzysiudan
Dektop Organizer, który zainstalował mi antywirus 360 Total Security nadpisał mi skrót klawiaturowy do pisania ą czyli alt + a. Szukałem rozwiązań w internecie, niestety nic podobnego nie znalazłem. Spotkaliście się z czymś takim? Jest jakiś ogólny dostęp do wszystkich skrótów?

Próbowałem odinstalowywać pakiety językowe i od nowa instalować ale bez skutku. Pewnie format i reinstalacja systemu by pomogła ale wolałbym nie.

Pozdrawiam
komentarz zamknięcia: Problem rozwiązany
komentarz 27 lutego 2020 przez grineee Bywalec (2,270 p.)
edycja 27 lutego 2020 przez grineee
a inne litery działają Ci bez problemów? jaką masz wersję windowsa? i co się dzieje teraz jak naciskasz ten skrót?
komentarz 27 lutego 2020 przez Velta Maniak (52,370 p.)

A jest jakaś akcja przypisana do skrótu? Jeżeli uruchamia jakąś aplikację, poszukaj jej skrótu i pod menu kontekstowym Właściwości należy wyczyścić pole Klawisz skrótu.

komentarz 27 lutego 2020 przez Krzysiudan Użytkownik (500 p.)
Dziękuję za odpowiedzi! Coś mnie tknęło, okazało się, że nie usunąłem do końca tego programu tzn. bo był to widget na pulpit. Odinstalowałem go wcześniej normalnie ale widocznie to było za mało. W programie antywirusowym była jeszcze jedna opcja do usunięcia tego widgetu. Także dziękuję, problem rozwiązany!

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 387 wizyt
pytanie zadane 28 maja 2018 w Java przez fipooo Bywalec (2,880 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 121 wizyt
pytanie zadane 22 marca 2020 w HTML i CSS przez kubaa322 Użytkownik (710 p.)

92,579 zapytań

141,432 odpowiedzi

319,663 komentarzy

61,964 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...