• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Wyszukiwarka-kalendarz na stronie- jestem nowa

Object Storage Arubacloud
0 głosów
187 wizyt
pytanie zadane 13 lutego 2020 w Sieci komputerowe, internet przez do_ota Nowicjusz (120 p.)
Dzien dobry Wszystkim,

Jestem tu nowa i tez poczatkujaca w robieniu stron (na razie tylko sobie spaceruje po stronach do tworzenia typu wix i IONOS).

Chcialabym stworzyc strone, ktorej glownym elementembylaby wyszukiwarka transportu. Cos co jest na stronach typu skyscanner, kayak, busradar. Najwazniejsze byloby wyszukiwanie wg: daty, ceny, transportera i moze dodatkowych opcji.

Moje pytanie do Was: czy taka strone, by byla na dobrym poziomie warto zaczynac realizowac na stronach do tworzenia stron (troche sie powtarzam:) typu wix, IONOS i tam wstawic element/wyszukiwarke typu kalendarz, przygotowany chyba przez profesjonaliste, bo sama tego raczej nie ogarne. Czy lepiej cala strone oddac w rece profesjonalisty, by strona byla zgrana, praktyczna, zarowno na smartfonach. Koszty tez graja role, na razie zielonego pojecia nie mam ile mogloby kosztowac realizacja takiej strony przez profesjonaliste, no i pewnie potem jej aktualizacja ( ale to drugie to w obydwu wypadkach jest potrzebne, chyba, ze sie doucze).

To tyle, ktos cos moze wie?

Dziekuje za kazde informacje.

 

Pozdrawiam

Dorota

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 13 lutego 2020 przez ValgeHunt22 Obywatel (1,160 p.)

Tworzenie stron dobrze jest zacząć od nauki html i css oraz javascript'u. Do stworzenia strony z wyszukiwarką transportu bez jakiegoś php lub innego backendu raczej sie nie obejdzie. Wix czy IONOS są raczej do robienia prostych wizytówek niż tworzenia funkcjonalnych stron. Oczywiście, że lepiej zlecić to profesjonaliście lub poświecić troche czasu na naukę i za jakiś czas zrobić taką stronę samodzielnie. Trudno powiedzieć ile to bedzie kosztować bo zależy to od programisty jeden zrobi za 700 drugi 1000 trzeci za 1500. Mam nadzieję że pomogłemsmiley.

komentarz 14 lutego 2020 przez do_ota Nowicjusz (120 p.)
Dzieki bardzo. Pomogles tak :-)

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 113 wizyt
+1 głos
3 odpowiedzi 315 wizyt
0 głosów
1 odpowiedź 238 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...