• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Bluetooth a nieznane urządzenie

Object Storage Arubacloud
+1 głos
865 wizyt
pytanie zadane 5 lutego 2020 w Offtop przez garcia11 Nowicjusz (130 p.)

Hej :) Mój Bluetooth na telefonie wykrył coś takiego:

Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co to jest (co to może być za urządzenie)? Po raz pierwszy widzę kombinację takich liczb i liter. Czy to oznacza, że mój Bluetooth wykrył np.  jakąś kamerką sąsiada? 

P.S. Od razu mówię, że to nie może być komórka bądź laptop/komputer, bo pojawia mi się wtedy inny znaczek. Dodam również, że mieszkam w bloku, nie może to być moje urządzenie więc musi to być urządzenie  jakiegoś sąsiada a chce spać spokojnie z świadomością, że nikt mnie nie podgląda i nie podsłuchuje (oczywiście posiadam router wifi, ale nawet gdy jest wyłączony to dalej coś takiego mi się pokazuje).

Z góry dzięki za odpowiedź  :) pozdrawiam

 

1
komentarz 5 lutego 2020 przez pvalue Dyskutant (8,720 p.)
to adres MAC urządzenia bluetooth, każde urządzenie go ma i jest troche inny niz ten komputery z karty sieciowej

1 odpowiedź

+4 głosów
odpowiedź 27 marca 2022 przez karak Nowicjusz (220 p.)
edycja 27 marca 2022 przez karak
Witajcie.

Istnieje teoria, która już nie jest spiskowa na temat wszystkich tych "nietypowych urządzeń" bt które są bez nazwy.

Weź telefon z Androidem, zainstaluj ze sklepu Google aplikację Bluetooth Scanner, teraz idź do dużego skupiska ludzi, np. do marketu, galerii itp. odpal skaner, odpal internet, odpal lokalizację, powinieneś widzieć na skanerze dziesiątki jeśli nie setki urządzeń, po nazwach określisz, które z nich to telefony, smart watche i inne urządzenia, ale UWAGA!!! Wszystkie adresy MAC z urządzeń bez nazwy............ są prawdopodobnie LUDŹMI, tak LUDŹMI, tymi zaszczepionymi, którym to ze szczepionkami wstrzyknięto urządzenia wykonane w nano technologii. Poszukaj na necie filmów na ten temat. Kiedyś to była teoria spiskowa, teraz to niestety NOWA RZECZYWISTOŚĆ!!!

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 901 wizyt
pytanie zadane 18 października 2016 w Sprzęt komputerowy przez Maffcin Nowicjusz (130 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 243 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 349 wizyt

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...