• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Kłopot po Aktualizacji z 7 na 10

Object Storage Arubacloud
+1 głos
196 wizyt
pytanie zadane 1 lutego 2020 w Systemy operacyjne, programy przez Alone_Anime_Boy Nowicjusz (130 p.)
zamknięte 7 lutego 2020 przez Alone_Anime_Boy
Witam was wszystkich. Nowy jestem na polskim ,a nawet międzynarodowym Forum Informatycznym.

 

Ale do rzeczy. Kiedy ulepszyłem Windows'a z 7 na 10 - System odmawia mi posłuszeństwa. To Znaczy DirectX jest przeterminowany.

Największe obawy mam wobec "Organów" mojego "Ziemniaka". Skorzystałem z darmowej aktualizacji kiedy pewnego razu przeczytałem news'a na ten temat ,więc boję się ,że mam zbyt proste specyfikacje.

 

Oto one:

Płyta Główna - MSI H61M-P20 (G3)

Procesor - Intel Core i3-3220 (3.66 GHz)

Karta Graficzna - NVIDIA GeForce GT 710

Pamięć RAM - 8 GB

 

Proszę pomocy - Nie wiem co mam zrobić ,chociaż ogarniam Połowę tematu.
komentarz zamknięcia: "franz" pomógł mi rozwiązać proble. Wielkie propsy dla niego !!! :-)

1 odpowiedź

–1 głos
odpowiedź 2 lutego 2020 przez Róża Użytkownik (560 p.)
Witaj, ostatnio aktualizowałam około 10 laptopów z Windows 7 i 8 na 10.

I około 7 laptopów zaktualizowało się i działa bez problemu. Jednak na 3 sprzętach nie dało się przeprowadzić poprawnej aktualizacji ze względu na wymagania techniczne.

Więc, Twój komputer też może ich nie spełniać.

Spróbuj może przywrócić Windows 7.
komentarz 2 lutego 2020 przez Alone_Anime_Boy Nowicjusz (130 p.)
1. Chodzi o to ,że mam 3,66 GHz na procesorze ,8GB RAM-u i 2GB na Karcie Graficznej ,co uważam za zbyt proste i nawet GŁUPIE wyjaśnienie ,że nie spełniam wymagań sprzętowych.

Mam wrażenie ,że nie patrzyłaś szczegółowo na moje specyfikacje (tzn. parametry) i nie wiesz co napisałaś.

 

2. Nie wiem jak po darmowej aktualizacji zejść na niższy stopień Windows'a. Dlatego też proszę o wskazówki i solucję/instrukcję na ten temat.
komentarz 2 lutego 2020 przez franz Gaduła (4,940 p.)

Jeżeli nie minęło od aktualizacji jeszcze 30 dni to skorzystaj z tej porady Centrum XP

Tam jest opisane kilka sposobów powrotu 

komentarz 3 lutego 2020 przez Alone_Anime_Boy Nowicjusz (130 p.)
Przepraszam. Ale to było już z około 5 miesięcy po ulepszeniu OS ,więc kupiłem sobie bilet w jedną stronę.

Dlatego pytam się jeszcze raz - Mam DirectX przeterminowany i próbuję zainstalować wersję 11 ,wersję 10.0 ,ale bez skutku. Więc potrzebuję linka albo przynajmniej wskazówki co i jak.

Dam rzecz jasna całe swoje punkty za najlepszą odpowiedź.
komentarz 3 lutego 2020 przez franz Gaduła (4,940 p.)
Zawsze jeszcze możesz włożyć płyte z Win 7 i zwyczajnie zainstalować 7

W BIOS ustaw botowanie z płyty i powinno pójść

Możesz napotkać problem z (zapomniałem jak się to nazywa ) w każdym razie jak będzie problem to znajdziemy jakieś rozwiązanie . Tutaj ktoś na pewno coś będzie wiedział .
komentarz 7 lutego 2020 przez Alone_Anime_Boy Nowicjusz (130 p.)

Z tym też kłopot - Dysk DVD mam niedziałający ,więc to też mam skreślone z listy.

Ale chcę zainstalować sterowniki do DirectX. Bo mam taki Error:

Dlatego proszę OSTATECZNY RAZ - Próbuję znależć i zainstalować te sterowniki do Direct'a ,ale bez skutku. Link będzie dla mnie na wagę już nie złota ,lecz DIAMENTU !!!! Dam całe swoje punkty i znikam z forum.

1
komentarz 7 lutego 2020 przez franz Gaduła (4,940 p.)

t oczy prosisz pierwszy drugi czy ostatni raz nie ma większego znaczenia 

Wszędzie gdzie zaglądałem piszą że powinieneś zainstalować wszystkie poprawki do systemu i najnowsze sterowniki do karty graficznej 

Ale skoro się upierasz że musisz zainstalować Directx to proszę cie bardzo 

Dirextx to wytwór Microsoft więc nie wiem dlaczego tam nie poszukasz 

Już nie musisz zrobiłem to za ciebie link do strony microsoft  gdzie pobierzesz co potrzebujesz i przeczytasz jak zainstalować 

 

komentarz 7 lutego 2020 przez Alone_Anime_Boy Nowicjusz (130 p.)
Dzięki za linka. Nie patrzyłem na stronę twórców XBoxa i Windows'a ,bo szukałem go przez google. Dzięki jeszcze raz i sorry za zerwanie nocki.

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 1,173 wizyt
pytanie zadane 29 października 2016 w Systemy operacyjne, programy przez Faraon85 Nowicjusz (140 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 416 wizyt
pytanie zadane 2 kwietnia 2020 w Systemy operacyjne, programy przez zkkf56 Dyskutant (8,710 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 512 wizyt

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...