• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Tablet graficzny dla amatora do 300zł

Object Storage Arubacloud
0 głosów
2,748 wizyt
pytanie zadane 27 stycznia 2020 w Grafika i multimedia przez Michał Wierzbiński Użytkownik (630 p.)
Siemka, szukam jakiegoś tabletu graficznego do 300zł, jestem kompletnym amatorem, najlepiej żeby miał wyświetlacz, ale nie wiem czy w takiej cenie go znajde :D
komentarz 27 stycznia 2020 przez SimiVoid Pasjonat (19,790 p.)
W takiej cenie nie znajdziesz nic z wyświetlaczem. Ja osobiście polecam ci: https://www.x-kom.pl/p/413268-tablet-graficzny-wacom-intuos-pen-s-czarny.html (kosztuje nieco ponad 300 zł). Sam korzystam z takiego samego tylko z BT (droższa wersja). Plus dostajesz licencje na jeden program graficzny (do wyboru).

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 28 stycznia 2020 przez profesorek96 Szeryf (91,420 p.)
edycja 28 stycznia 2020 przez profesorek96
Ja ze swojej strony polecam tylko i wyłącznie firmę WACOM. Rozmiar tabletu zależny jest od rozmiaru monitora na którym zamierzasz pracować, np. rozmiar S tabletów Wacom nie nadaje się dla monitorów większych niż 22 cale.
komentarz 23 maja 2020 przez jonzi Nowicjusz (140 p.)
Bardzo proszę o podpowiedź bo kompletnie się na tym nie znam - a mianowicie kupiłem dla córki tablet WACOM DTU1631 i będzie to jej pierwsza przygoda z tabletem graficznym. Jednak oryginalne pióro nie działa i nie mam pojęcia co mam jej dokupić. Czy musi być pióro WACOM, czy może być inny zamiennik, nie chcę wydawać 500 zł na profesjonalne pióro bo nie wiem czy córka będzie rysować dłużej czy też może jej przejdzie. Cenowo coś do 150 zł , proszę o pomoc. Czy te piórka mogą być innych firm czy musi być tylko WACOM a inne nie będą działać ?
0 głosów
odpowiedź 22 grudnia 2021 przez kulujulu Nowicjusz (140 p.)

Nasi graficy ostatnio przeszli na XP-Pen Deco 01 V2. Są zadowoleni, tablet wygląda dobrze i po ok. 4 msc użytkowania nic się z nim nie dzieje, a i cena jest dosyć znośna ok. 300 zł
Ogólnie XP-Pen robi dobre tablety: https://www.storexppen.eu/articles/6-najlepsze-tablety-graficzne-xppen-dla-poczatkujacych.html

0 głosów
odpowiedź 23 grudnia 2021 przez garnett38 Nowicjusz (240 p.)
Też się właśnie zastanawiam nad najlepszym tabletem graficznym. Co prawda nie dla mnie, ale siostrzenica ma teraz zajawkę na grafiki i poprosiła o taki tablet pod choinkę :)

Podobne pytania

–1 głos
2 odpowiedzi 4,345 wizyt
0 głosów
0 odpowiedzi 574 wizyt
pytanie zadane 28 listopada 2021 w Grafika i multimedia przez qwert 100 Obywatel (1,250 p.)
0 głosów
2 odpowiedzi 906 wizyt
pytanie zadane 11 września 2018 w Sprzęt komputerowy przez bingdao Nowicjusz (120 p.)

92,575 zapytań

141,425 odpowiedzi

319,650 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...