• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

kopia zapasowa obraz dysku

Object Storage Arubacloud
0 głosów
183 wizyt
pytanie zadane 5 stycznia 2020 w Sieci komputerowe, internet przez wincy4 Nowicjusz (120 p.)
troche sie rozpisze ale mam nadzieje ze doczystacie do konca

mieszkam w UK ale mam kompa w PL. W pl mam tez stale IP ale mam tam taka budowe sieci

192.168.1.1 to moj router glowny
po kablu mam pozniej access point i tam mi krzyczalo ze mam konflikt adresow IP wiec router ma 192.168.2.1
do tego access point'a mam wpiety komp po kablu i mam tam ustawione stale lokalne IP czyli 192.168.2.50 ustawilem tez przy tym adresie kompa port 6789 dla dostepu zewnetrznego.

Teraz chce zrobic obraz dysku z komputera UK ale chce go zapisac na dysku na kompie w polsce bo mam tam kilkadziesiat TB. Utworzylem na tym kompie folder o nazie beckup z na partycji z litera woluminu D

jak chce zrobic obraz dysku z kompa w UK mam opcje w ktorej moge wybrac adres sieci
i moje pytanie jest takie jak to powinno wygladac

bo ja to rozumiem tak

http://mojestaleIP:6789/D/beckup/

oba kompy sa legalne i wszystko gra

a moze jest jakis inny sposob na to

swierzak ze mnie w sieciach - cos tam umiem na kompie ale tu poleglem
za kazda krytyke dziekuje bo tak mi bedzie sie najlatwiej nauczyc

Dziekuje

Zaloguj lub zarejestruj się, aby odpowiedzieć na to pytanie.

Podobne pytania

+1 głos
1 odpowiedź 243 wizyt
pytanie zadane 12 listopada 2019 w Systemy operacyjne, programy przez michal_php Stary wyjadacz (13,700 p.)
0 głosów
0 odpowiedzi 387 wizyt

92,575 zapytań

141,424 odpowiedzi

319,649 komentarzy

61,960 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...