• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Jakich wersji Visual Studio uzywaja dzisiejsze firmy/programisci?

Object Storage Arubacloud
+1 głos
378 wizyt
pytanie zadane 4 sierpnia 2015 w C# przez Voudubu Użytkownik (740 p.)
edycja 4 sierpnia 2015 przez Voudubu

Witam, czy ktoś orientuje się może jakich wersji Visual Studio używają programiści C#, ASP.NET do tworzenia aplikacji? Bo zainstalowałem sobie Visual Studio 2015 i szczerze powiedziawczy jeśli chodzi o tworzenie aplikacji do ASP.NET to jestem trochę przerażony, bo nawet się odnaleźć z tym nie mogę. Na tutorialach z których korzystam a są to tutoriale z końcówki 2012 roku to środowisko wersji z której jest robiony tutorial, a moje czyli ta najnowsza wersja VS 2015 jest komplenie inne jeśli chodzi właśnie o aplikacje ASP.NET. Nawet nie mam pojęcia gdzie można dodać prosty button, cały czas szukam i szukam i znaleźć kompletnie tego nie mogę, gdziekolwiek wejde to toolbox cały czas pusty surprise

Tak samo w necie, jeśli chodzi o jakieś tutoriale z wersji 2015 to nie ma kompletnie żadnych. Jedyne co znalazłem to krótkie poradniki w dokumentacji asp.net i to tyle.

Byłem przekonany, że jak środowisko wydaje nową wersje, to każda firma/programista jej używa, a to chyba tak nie jest co? Poradników odnośnie Visuala z 2013 roku jest mnóstwo i jakoś tak bardziej przyjaźniejszy ten interfejs korzystania z ASP.NET mi się wydaje, a chciałbym właśnie korzystać z tej jednej wersji czy to 2013, czy 2015, żeby się z nią zapoznać najlepiej jak się da. Jak uważacie?

3 odpowiedzi

0 głosów
odpowiedź 4 sierpnia 2015 przez zyrafe Użytkownik (570 p.)

Raczej używają wszystkich wersji zależy od firm , naucz się najpierw stare wersji bo jest łatwiejsza , a potem nowej  najważniejszy jest język . POZDRAWIAMsmiley

0 głosów
odpowiedź 4 sierpnia 2015 przez Dorion300 Szeryf (90,250 p.)
Różne firmy korzystają z różny wersji.
0 głosów
odpowiedź 6 sierpnia 2015 przez Adam Nowicki Obywatel (1,600 p.)
Cześć, z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że chcesz zrobić aplikacje za pomocą webforms. Prawdopodobnie zrobiłeś aplikację używającą MVC gdzie toolbox jest pusty. Zwróć uwagę czy wybierając nowy plik wybierasz webforms. Pozdrawiam ;)

Podobne pytania

0 głosów
1 odpowiedź 2,765 wizyt
pytanie zadane 9 września 2015 w C# przez Ceki Mądrala (5,310 p.)
+1 głos
3 odpowiedzi 1,119 wizyt
pytanie zadane 21 sierpnia 2020 w C# przez Filip Sośnicki Nowicjusz (230 p.)

92,580 zapytań

141,433 odpowiedzi

319,665 komentarzy

61,965 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...