• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

Ciekawy kanał informatyczny. Jak wy sądzicie? [ankieta]

Object Storage Arubacloud
0 głosów
325 wizyt
pytanie zadane 29 grudnia 2019 w Nasze projekty przez Tymot372 Nowicjusz (220 p.)
edycja 29 grudnia 2019 przez Tymot372

Witam,

W ostatnim czasie przeglądając z nudów moją stronę główną na yt, trafiłem na film o c++. Film był o tworzeniu prostego zegara w c++. Zdziwiłem się, gdy usłyszałem głos chłopaczka, który na moje ucho, może mieć koło 13 lat. Film, jak i cały kanał zaskoczył mnie w naprawdę pozytywny sposób. Zastanawiam się czy wam również się podoba.

Link do filmu: https://youtu.be/Wq-CpGCd58s

Pozdrawiam

 

Możliwe odpowiedzi:
Zakochałem się (0 głosów)
Podoba mi się (1 głos, 14%)
Jest OK (0 głosów)
Średni (0 głosów)
Przeciętny (4 głosów, 57%)
Nie podoba mi się (2 głosów, 29%)
Jest fatalny (0 głosów)
komentarz 29 grudnia 2019 przez Ehlert Ekspert (212,790 p.)

No to ładna autopromocja laugh

1 odpowiedź

+1 głos
odpowiedź 29 grudnia 2019 przez mrspock1 Mądrala (6,420 p.)
Niech do zegara doda ile czasu zostało do końca świata, to przynajmniej przyda się to do czegoś. A głos niech zmieni programem do obróbki dźwięku, to będzie wyglądało na starszą osobę i nie będzie brzmiało tak głupawo.
komentarz 29 grudnia 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Co ma barwa głosu do przekazanej merytoryki?
komentarz 29 grudnia 2019 przez Ehlert Ekspert (212,790 p.)

13 latek nie jest wiarygodny. No chyba że w grę wchodzi ten świat...

​​​​​

komentarz 29 grudnia 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Okey, Twoje zdanie jest poparte...?

Abstrahując od tego, że obecnie jest tak samo rzetelny jak owy 13 latek.
komentarz 29 grudnia 2019 przez Ehlert Ekspert (212,790 p.)

Okey, Twoje zdanie jest poparte...?

Życiem.

komentarz 29 grudnia 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)
Żaden merytoryczny argument.
komentarz 29 grudnia 2019 przez Ehlert Ekspert (212,790 p.)
Nie wiem o co się kłócisz. Generalnie sytuacja wygląda tak, że nawet wśród 13 latków zdarzają się jednostki wybitne. Chciałbym tutaj zaznaczyć słowa klucz: jednostki oraz zdarzają. Ponad 95% to po prostu dzieci i w przypadku znakomitej większości tematów na jaki mogłyby zabrać głos, ich opinia nie będzie autorytatywna. A już na pewno w programowaniu. Jeżeli nie zgadzasz się z tą opinią, to może wynikać to z faktu iż sam jesteś młodą osobą.

Filmik niestety Cię nie ratuje. Chłopak pokazuje jakieś podstawy, nie używa wcięć, zmienne globalne, język polski oraz błędy na filmie. Bardzo dużo osób zaczynających ma potrzebę uzewnętrzniania swojego znikomego doświadczenia. Ja również mając bardzo małą wiedzę pisałem bloga. Bogu dzięki że nikt go nie czytał.
komentarz 29 grudnia 2019 przez tkz Nałogowiec (42,000 p.)

Oprócz ignorancji w sumie nic nie pokazałeś. 

Nie wiem o co się kłócisz.

W którym miejscu się kłócę? 

Generalnie sytuacja wygląda tak, że nawet wśród 13 latków zdarzają się jednostki wybitne. Chciałbym tutaj zaznaczyć słowa klucz: jednostki oraz zdarzają.

Generalnie generalizacja szkodzi. 

Ponad 95% to po prostu dzieci i w przypadku znakomitej większości tematów na jaki mogłyby zabrać głos, ich opinia nie będzie autorytatywna.

54.7% zdań zawierające skale w procentach jest tak samo autorytatywna jak osoba ich używająca. 

A już na pewno w programowaniu. Jeżeli nie zgadzasz się z tą opinią, to może wynikać to z faktu iż sam jesteś młodą osobą.

Mogę mieć i 9 lat, skoro opieram się na faktach, to nadal jestem wyżej od Ciebie.

 Filmik niestety Cię nie ratuje.

Przed czym ma mnie ratować? Przeczytaj co napisałem. Czy gdziekolwiek nawiązałem, broniłem autora filmików? Nie podoba mi się generalizacja na podstawie wieku, oraz populistyczne hasła.

komentarz 29 grudnia 2019 przez Ehlert Ekspert (212,790 p.)

Moja generalizacja co do wieku bierze się z doświadczenia pedagogicznego jakie mam. Bardzo ładnie to wszystko wypunktowałeś, ale pozostanę przy moim zdaniu wink

komentarz 3 stycznia 2020 przez mrspock1 Mądrala (6,420 p.)

@tkz,
 Moja ocena jest neutralna. Każdy z nas jest na pewnym etapie rozwoju i ważne jest jedynie to, żeby się rozwijać. Ten chłopak na pewno robi coś pożytecznego, podczas gdy większość ludzi żyje z dnia na dzień. Ich życie to niewolnicza praca, sen i znowu niewolnicza praca. Robią to samo co bydło przeznaczone na rzeź.

komentarz 3 stycznia 2020 przez Ehlert Ekspert (212,790 p.)

Ich życie to niewolnicza praca, sen i znowu niewolnicza praca. Robią to samo co bydło przeznaczone na rzeź.

Kiedyś również w ten sposób postrzegałem tą mniej ambitną część społeczeństwa, ale szybko to zmieniłem. To że ktoś nie ma twórczej pracy wymagającej ciągłego rozwoju nie oznacza że należy go kategoryzować jako bydło. Weź pod uwagę że bardzo duża część tych ludzi jest po prostu w porządku. Dobrze wychowuje swoje dzieci, płaci podatki. Pamiętaj że kiedyś możesz mieć problemy i to właśnie ktoś taki pomoże Ci. IMO należy im się szacunek. 

Podobne pytania

0 głosów
2 odpowiedzi 619 wizyt
+13 głosów
12 odpowiedzi 736 wizyt
pytanie zadane 26 marca 2016 w Nasze projekty przez Marcel Radek Użytkownik (840 p.)
+5 głosów
7 odpowiedzi 784 wizyt
pytanie zadane 14 czerwca 2016 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez BinaryMan Stary wyjadacz (12,620 p.)

92,634 zapytań

141,505 odpowiedzi

319,883 komentarzy

62,015 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...