• Najnowsze pytania
  • Bez odpowiedzi
  • Zadaj pytanie
  • Kategorie
  • Tagi
  • Zdobyte punkty
  • Ekipa ninja
  • IRC
  • FAQ
  • Regulamin
  • Książki warte uwagi

question-closed Praca w web developingu w wieku 18 lat

Object Storage Arubacloud
0 głosów
590 wizyt
pytanie zadane 27 grudnia 2019 w Rozwój zawodowy, nauka, praca przez c00l h34d Użytkownik (570 p.)
zamknięte 27 grudnia 2019 przez c00l h34d

Witajcie!
Jestem 18 letnim uczniem technikum informatycznego i stosunkowo nie dawno rozpocząłem swoją przygodę z programowaniem webowym bo około pół roku temu. Zacząłem od podstawowych poradników dostępnych na kanale Pasja Informatyki, można powiedzieć że rozpaliło to we mnie swego rodzaju pasję do tego tematu. Potem ruszyłem z własnym mini-projektem i szukałem wiedzy w internecie. Czuje się w tym dobrze jednak wiem że wciąż dużo nauki przede mną :D Wciąż jestem uczniem i troszeczkę słabo z czasem ale staram się uczyć w domu jak najwięcej mogę. Myślałem nad poszukaniem jakiegoś zajęcia w tym temacie które pozwoliło by mi choć trochę dorobić i pomóc w nauce. Ale jak z językami? HTML uważam że jest u mnie na dobrym poziomie, JS to wciąż trochę zagadka ale pracuję nad tym, PHP mam trochę przerobione lecz wciąż jest się czego uczyć, CSS jest okej. Frameworków się jeszcze nie tykałem a w sumie to podobno podstawa jeżeli chodzi o pracę w programowaniu webowym. Moje postępy możecie sprawdzić tutaj -> Strona. Z góry dziękuje za każdą odpowiedź czy było by to słodzenie, krytyka, hejt. Opinia to opinia i liczę na to że pomożecie :D
Pozdrawiam c00l h34d ;)

#EDIT: Zdecydowałem że w tej chwili skupie się na szkole i zdobywaniu umiejętności. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi :D

komentarz zamknięcia: Decyzja zapadła
1
komentarz 27 grudnia 2019 przez Ehlert Ekspert (212,670 p.)
Daj sobie spokój z pracą. Tym bardziej, że nie masz na tyle wiedzy i doświadczenia żeby rozpoznać firmę, która nie funkcjonuje za dobrze. Takich niestety nie brakuje.

1 odpowiedź

0 głosów
odpowiedź 27 grudnia 2019 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
Konsola sypie jakimś błędem przy Twojej stronie.

W jakim mieście mieszkasz, każde miasto ma określoną liczbę firm które szukają juniorów a przy tym pytaniu to kluczowe.

Czy opinie o dobrej znajomości html'a i css'a oceniasz u siebie tylko po obejrzeniu filmików Pana Zelenta, czy robiłeś coś więcej?

Jeśli chodzi o JS to jest wymagany na frontendzie i nie da się go uniknąć. Najwięcej projektów teraz powstaje we frameworkach (Vue, React, Angular etc) a większość z nich bazuje właśnie na JS.

Wydaje mi się, że JS może być kluczem do znalezienia bądź nie pracy. Przykro mi to twierdzić natomiast jest on ważniejszy niż html.

PHP nie jest konieczny jeśli chcesz pracować jako frontendowiec :)
komentarz 27 grudnia 2019 przez c00l h34d Użytkownik (570 p.)
edycja 27 grudnia 2019 przez c00l h34d
Mieszkam w Nowym Sączu, html i css robiłem więcej we własnym zakresie. Front-end czy Back-end to dla mnie bez różnicy ;) A konsola już błędem nie sypnie :D
1
komentarz 27 grudnia 2019 przez Paweł Nąckiewicz Nałogowiec (48,990 p.)
Nie wiem jak wygląda sytuacja w Nowym Sączu ale w Krakowie może kilka firmy by szukało juniorów. Natomiast jeśli ty piszesz, że frontend lub backend to bez różnicy to dla mnie sygnał, że nie znasz ani jednego ani drugiego na takim poziomie że może być ciężko o pierwszą prace.

Prawda jest taka, że na forum nie dostaniesz odpowiedzi na swoje pytanie. Musisz powysyłać CV do firm i one Tobie powiedzą czy Cie chcą zatrudnić w takim wieku i z taką wiedzą, czy nie.

Podobne pytania

0 głosów
6 odpowiedzi 4,901 wizyt
+1 głos
1 odpowiedź 184 wizyt
+1 głos
2 odpowiedzi 778 wizyt

92,576 zapytań

141,426 odpowiedzi

319,652 komentarzy

61,961 pasjonatów

Motyw:

Akcja Pajacyk

Pajacyk od wielu lat dożywia dzieci. Pomóż klikając w zielony brzuszek na stronie. Dziękujemy! ♡

Oto polecana książka warta uwagi.
Pełną listę książek znajdziesz tutaj.

Akademia Sekuraka

Kolejna edycja największej imprezy hakerskiej w Polsce, czyli Mega Sekurak Hacking Party odbędzie się już 20 maja 2024r. Z tej okazji mamy dla Was kod: pasjamshp - jeżeli wpiszecie go w koszyku, to wówczas otrzymacie 40% zniżki na bilet w wersji standard!

Więcej informacji na temat imprezy znajdziecie tutaj. Dziękujemy ekipie Sekuraka za taką fajną zniżkę dla wszystkich Pasjonatów!

Akademia Sekuraka

Niedawno wystartował dodruk tej świetnej, rozchwytywanej książki (około 940 stron). Mamy dla Was kod: pasja (wpiszcie go w koszyku), dzięki któremu otrzymujemy 10% zniżki - dziękujemy zaprzyjaźnionej ekipie Sekuraka za taki bonus dla Pasjonatów! Książka to pierwszy tom z serii o ITsec, który łagodnie wprowadzi w świat bezpieczeństwa IT każdą osobę - warto, polecamy!

...